Klosz zatrzaskowy "D02" czarny do profilu aluminiowego LED - 2mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "D02" czarny, polskiej marki AVA Light to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Transparentność klosza czarnego "D02" wynosi 25%, a jego wypukły kształt zapewnia dodatkowo jeszcze lepsze rozproszenie światła, a także wysoką odporność na promieniowanie UV. Klosz ten pasuje do kątowego profilu LED MAGLYTE-10 ANGULAR, a jego łatwy montaż "na klik" pozwala na sprawną zmianę jego barwy według własnych upodobań w dowolnym momencie (dostępny jest w dwóch kolorach do wyboru czarnym lub mlecznym).
- Transparentność wynosząca: 25%
- Materiał wykonania - PC
- Wymiary (wys. x szer.) - 5,5mm x 18,4mm
- Wypukły kształt
- Wygodny montaż "na klik"
- Stabilizacja UV
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Model klosza | "D02" - zatrzaskowy |
| Rodzaj | czarny |
| Długość | 200 cm |
| Transparentność | 25% |
| Kompatybilny profil | MAGLYTE-10 ANGULAR |
| Temperatura stosowania | -100°C ~ +135°C |
| Materiał | PC |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 5,5 mm |
| Szerokość | 18,4 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +/- 30mm |
| Certyfikat na palność | UL-94 V-2 |
| Kod producenta | D02206_B2 |
| Kod EAN | 5903622720507 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci