Lampa szynowa LED 3-fazowa 1xGU10 czarna - VT-11016-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa szynowa wykonana z wysokiej jakości aluminium przeznaczona do montażu na szynoprzewodzie 3-fazowym, wyposażona w gniazdo na żarówkę GU10, co w znaczący sposób wpływa na wydłużony czas użytkowania oprawy. Fundamentalnym atutem, wyróżniającym reflektor szynowy jest sposobność ustawienia oprawy oświetleniowej w dowolnym położeniu na szynie zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Wszystkie źródła światła można dowolnie przesuwać i wpinać w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie daje bezmierne możliwości konfiguracji oświetleniowej wedle upodobań i nieograniczonej kreatywności.
Reflektor szynowy LED mocowany do szyny za pośrednictwem adaptera z przełącznikiem wyboru faz.
Prosta forma i budowa oraz uniwersalny kolor sprawiają, że lampy szynowe świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych i modernistycznych, zarówno w przypadku instalacji domowej jak również w obiektach komercyjnych takich jak restauracje czy biura. Track light może zostać zamocowany na szynoprzewodzie w linii prostej ale także w innych różnych preferowanych kształtach, dzięki czemu będzie doskonałym dopełnieniem niejednego wnętrza.
Główne cechy lampy szynowej 3-fazowej - VT-11016-B:
- Dowolna konfiguracja położenia
- Łatwość montażu
- Solidny aluminiowy korpus
- Łatwość montażu
- Mnogość zastosowań
- Staranne i estetyczne wykończenie
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ produktu | lampa szynowa |
| Typ zasilania | 3-fazowe |
| Typ lampy | track light |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wbudowane źródło światła | nie |
| Rodzaj światła | żarówka GU10 ( brak w zestawie) |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Wymiary | 55 x 220mm |
| Waga ( brutto) | ~ 0,25 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 6784 |
| Kod EAN | 3800157691024 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci