Lampa szynowa LED 3-fazowa 40W 3150lm CCT czarna - VT-47050-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa szynowa LED wykonana z wysokiej jakości aluminium wyposażona w zabudowane źródło światła w postaci diody LED COB przeznaczona do montażu na szynoprzewodzie 3-fazowym. Fundamentalnym atutem, wyróżniającym reflektor szynowy jest sposobność ustawienia oprawy oświetleniowej w dowolnym położeniu na szynie zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Wszystkie źródła światła można dowolnie przesuwać i wpinać w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie daje bezmierne możliwości konfiguracji oświetleniowej wedle upodobań i nieograniczonej kreatywności.
Reflektor szynowy LED mocowany do szyny za pośrednictwem adaptera z przełącznikiem wyboru faz. Lampa LED zaopatrzona w soczewkę dająca wąski kąt padania światła (35°). Oprawa szynowa poprzez przełącznik na obudowie umożliwia funkcję zmiany barwy światła (CCT) w zakresie 2700K/4000K/6000K. Wysoki współczynnik oddawania barw na poziomie Ra≥90 gwarantuje idealne, żywe kolory oświetlanych ekspozycji.
Prosta forma i budowa oraz uniwersalny kolor sprawiają, że lampy szynowe świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych i modernistycznych, zarówno w przypadku instalacji domowej jak również w obiektach komercyjnych takich jak restauracje czy biura. Track light może zostać zamocowany na szynoprzewodzie w linii prostej ale także w innych różnych preferowanych kształtach, dzięki czemu będzie doskonałym dopełnieniem niejednego wnętrza.
Główne cechy lampy szynowej 3-fazowej - VT-47050-B:
- Dowolna konfiguracja położenia
- Regulacja temperatury barwowej
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Solidny aluminiowy korpus
- Łatwość montażu
- Mnogość zastosowań
- Staranne i estetyczne wykończenie
- SKU 8842 - CCT (2700K/4000K/6000K)
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ produktu | lampa szynowa |
| Typ zasilania | 3-fazowe |
| Typ lampy | track light |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | dioda/y LED COB |
| Moc znamionowa | 40W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Temperatura barwy światła | CCT 2700K / 4000K / 6000K |
| Nominalny strumień świetlny | 3150 lm |
| Nominalny kąt świecenia | 35 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥90 |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Znamionowa trwałość lampy | 30000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Wymiary | 293 x 80 x 80mm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Waga ( brutto) | ~ 0,95 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 8842 |
| Kod EAN | 3800170203310 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci