Lampa szynowa LED 3-fazowa TIMOR 30W 3000K/4000K - ML1117
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Reflektor LED z serii TIMOR wykonany z wysokiej jakości materiałów, przeznaczony do montażu na szynoprzewodzie 3-fazowym, wyposażony w wbudowane źródło światła LED. Fundamentalnym atutem, wyróżniającym oprawy szynowe jest sposobność ustawienia lampy oświetleniowej w dowolnym położeniu na szynie. Wszystkie źródła światła można dowolnie przesuwać i wpinać w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie daje bezmierne możliwości konfiguracji oświetleniowej wedle upodobań i nieograniczonej kreatywności.
Prosta forma i budowa oraz uniwersalny kolor sprawiają, iż lampy szynowe świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych i modernistycznych, zarówno w przypadku instalacji domowej jak również w obiektach komercyjnych takich jak restauracje czy biura. Reflektor LED mocowany do szyny za pośrednictwem adaptera z przełącznikiem wyboru faz. Wąski kąt świecenia na poziomie 36° sygnowany zarówno do oświetlenia ogólnego ale także jako oświetlanie akcentowe wybranej ekspozycji. Dodatkowo prezentowany model lampy posiada możliwość wyboru barwy światła - barwa ciepła 3000K lub barwa neutralna 4000K (zmiana na pomocą przełącznika na obudowie).
Produkt dedykowany do szyn 3-fazowych ( patrz produkty powiązane).
Cechy lampy szynowej LED 3-fazowej TIMOR - M1117:
- Dowolna konfiguracja położenia na szynie
- Solidny korpus
- Łatwość montażu
- Mnogość zastosowań
- Wąski kąt świecenia
- Możliwość zmiany barwy światła
- Staranne i estetyczne wykończenie
- Gwarancja 60 miesięcy
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ produktu | lampa szynowa |
| Typ zasilania | 3-fazowe |
| Typ lampy | track light |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED |
| Moc znamionowa | 30W |
| Napięcie znamionowe | 230V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K (przełącznik na obudowie) |
| Nominalny strumień świetlny | 2350lm (barwa ciepła) / 3160lm (barwa neutralna) |
| Nominalny kąt świecenia | 36 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥80 |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Znamionowa trwałość lampy | 50000h |
| Wymiary | 150 x 110 x 210mm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Waga ( brutto) | ~ 0,80 kg |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | ML1117 |
| Kod EAN | 5902693711179 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci