Odbiornik LED - CCT - 12-24V DC 2x3A - IP67 - V2-WPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To urządzenie odbiorcze, służące do uzyskania kontroli nad oświetleniem LED ze zmienną temperaturą barwową (np. taśma LED CCT) Odbiornik V2-WPM umożliwia dostęp do dwóch wyjść o maksymalnej obciążalności 6A, do których podłączone oświetlenie led może być dowolnie ściemniane/rozjaśniane wraz z możliwością zmiany temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K. Podstawową formą komunikacji odbiornika V2-WPM jest bezprzewodowa droga radiowa, którą łączy się z pilotem do led bądź panelem naściennym led. Obudowa urządzenia posiada zwiększony stopień hermetyczności na poziomie IP67, oznacza to, iż możemy zastosować urządzenie na zewnątrz pomieszczeń.
Odbiornik V2-WPM wyróżnia się zakresem napięcia wejściowego rzędu 12-24V oraz płynną pracą ściemniania PWM, co jest niezmiernie ważne dla naszego wzroku. Ponadto posiada manualne przyciski na obudowie pozwalające uzyskać pełne sterowanie, które pozwala włączyć i wyłączyć podłączoną taśmę LED CCT oraz wysterować jej temperaturę barwową wraz z liniową regulacją jasności. Wysoka jakość wykonania natomiast zapewnia 60-miesięczny okres gwarancyjny.
- CCT ze zmienną temperaturą barwową
Cechy odbiornika V2-WPM
- Dedykowany dla oświetlenia LED ze zmienną temperaturą barwową CCT
- Dwa kanały do wykorzystania
- Zakres napięcia wejściowego/wyjściowego 12-24V
- Dopuszczalny maksymalny prąd o wartości 6A
- Pełna paleta współpracujących urządzeń nadawczych (piloty LED, panele naścienne LED)
- Manualne przyciski na obudowie umożliwiające bezpośredni dostęp do oświetlenia LED
- Komunikacja wykorzystująca drogę radiową 2,4Ghz
- Zasięg komunikacji do 30 metrów (automatyczna retransmisja sygnału radiowego)
- Możliwość przypisania dziesięciu urządzeń nadawczych
- Płynna praca sygnału PWM niemęcząca naszego wzroku (4096 poziomów ściemniania w zakresie 0-100%)
- Posiada zabezpieczenie odwróconej polaryzacji
- Wykres ściemniania — liniowe
- Kompaktowa obudowa wraz z hermetycznymi złączkami
- Stopień hermetyczności na poziomie IP67
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Poznaj serie produktu - odbiorniki LED miniaturowe
Odbiorniki LED miniaturowe dedykowane są do bardzo małych obwodów bazujących na oświetleniu LED (np. taśmie LED). Ich obciążalność wyjściowa została zredukowana do minimum, tak by zapewnić maksymalnie małe rozmiary takich urządzeń. Pomimo takiego zabiegu, odbiorniki miniaturowe nie tracą na jakości, przez co są wytrzymałe i trwałe.
Bezprzewodowa forma komunikacji – eliminacja kluczowych wad
Urządzenia korzystające z bezprzewodowej komunikacji bazującej na drodze radiowej o określonej częstotliwości muszą w pełni precyzyjnie odbierać wysyłany sygnał i przekazywać go na wyjście urządzenia. Niestety sygnał ten często narażony jest na różnego typu zakłócenia wynikające z zewnętrznych czynników przez co zastosowanie większej ilości odbiorników LED było niegdyś kłopotliwe. Rozwiązaniem jakie oferują przedstawione produkty jest niewątpliwie automatyczna synchronizacja sygnału radiowego wraz z jego ponowną retransmisja. Pozwala to na jednoczesne załączanie wielu odbiorników bez efektu opóźnienia. Szczególnie jest to ważne w wielokolorowym oświetleniu LED, gdzie synchronizacja sygnału odgrywa kluczową role w ustalonych programach dynamicznych. Retransmisja natomiast zwiększa podstawowy zasięg komunikacji, co niewątpliwie zwiększa praktyczność instalacji LED.
Krzywa ściemniania - charakterystyka pracy
Jeśli ściemnianie led miało by być perfekcyjnie wykonane, na pewno realizowane by było przez sterowniki led wykorzystujące ściemniane liniowe. Ten typ ściemniania pozwala na idealne odwzorowanie wartości żądanej - jeden do jeden. Oznacza to iż każdy % natężenia jasności ustalony na urządzeniu nadawczym, będzie widoczny na podłączonym oświetleniu LED.
Odkryj unikalne funkcje sterowników LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | CCT (ze zmienną temperaturą barwową) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo oraz dodatkowo manualnie (2,4GHz / przyciski na obudowie) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 6A |
| Ilość wyjść sterownika | 2 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 2000Hz |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Krzywa ściemniania | liniowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Temperatura pracy | od -20 do + 50°C |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | mechaniczne przyciski |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja |
| Wymiary | 87 x 35 x 29 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE RoHs, EN 61347-1/-2, EN IEC 55015/EN IEC 61547 ETSI EN 301 489-1/-3, ETSI EN 300 440 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | V2-WPM |
| Kod EAN | 5903271051595 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci





