Odbiornik LED - CCT - 12-36V 4x5A - EDS-2501M
Cena regularna:
171,59 zł
Cena regularna:
139,50 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odbiornik LED (4x5A) to urządzenie odbiorcze, służące do sterowania podłączonym oświetleniem LED (np. taśmą LED ze zmienną temperaturą barwową CCT). Odbiornik ten, umożliwia funkcje ściemniania/rozjaśniania oraz zmianę temperatury barwowej, dla dwóch dostępnych kanałów, a dodatkowe wyjście ,,Push Switch" daje możliwość dodatkowego sterowania zewnętrznego za pomocą masy (np. przycisk dzwonkowy) Wysoka jakość wykonania odbiornika gwarantuję szeroki zakres napięcia wejściowego/wyjściowego oraz 36 miesięczny okres gwarancyjny.
Pilot lub panel naścienny należy zakupić osobno. Kompatybilne produkty - (patrz - Tabela nr.1).
- CCT ze zmienną temperaturą barwową
- Dwa kanały do wykorzystania.
- Zakres napięcia wej/wyj o zakresie 12-36V DC.
- Bezprzewodowa komunikacja ze ściemniaczem.
- Zastosowanie dla taśm LED ze zmienną temp. barwową CCT.
- Dodatkowe wejście ,,Push Switch" pozwalające na zewnętrzne sterowanie.
- Profesjonalna seria odbiorników.
- Wykonanie z wysokiej jakości komponentów.
Połączenie odbiorników ze ściemniaczem realizowane jest poprzez komunikacje radiową o określonej częstotliwości sygnału. Zasięg takiej komunikacji zapewnia bezprzewodowe połączenie w zakresie 20 metrów w terenie otwartym. Łączność odbiorników można poszerzyć o sterowanie zewnętrzne przy pomocy wykorzystania dodatkowego wejścia ,,Push Switch" umożliwiającego sterowanie przy pomocy masy i zastosowanie np. przycisku dzwonkowego. Alternatywne sterowanie nie wyklucza drogi radiowej i może współpracować razem.
Tabela 1. Współpracujące urządzenia z odbiornikiem LED - 2501M
| Model | Zasianie | Ilość stref/kanałów | Zasięg | Informacje dodatkowe |
|---|---|---|---|---|
| EDS-2805DCCT | Bateria 3V CR2025 | 4 | Do 20 metrów (otwarty teren) | Panel z podstawką - obrotowy |
Możliwości rozbudowy
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | odbiornik radiowy |
| Typ instalacji | CCT (ze zmienną temperaturą barwową) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (434/868 MHz) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-36V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 4x5A |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Poziom ściemniania | 256 poziomów (płynnie) |
| Zasięg komunikacji | do 20 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -20 do + 50°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dodatkowe wejście bezpotencjałowe "push switch" |
| Wymiary | 178.9 (170.4) x 45.5 x 18.6mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy |
| Kod producenta | EDS-2501M |
| Kod EAN | 5903271052035 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci