Panel LED naścienny - Mono - 2 strefowy - 3V - PF1-2(G)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED naścienny - Mono - 2 strefowy - 3V - PF1-2(G) - to ściemniacz LED w formie bezprzewodowego panelu naściennego wraz ze szklaną ramką, który dedykowany jest dla monochromatycznych instalacji LED (np. taśma LED mono). Panel naścienny PF1-2(G) umożliwia pełną kontrole w postaci załączania oraz wyłączania wraz z uzyskaniem dostępu do ściemniania oświetleniem LED przy użyciu klasycznych przycisków. Panel naścienny pozwala na kontrole jednej z dwóch dostępnych stref przy użyciu bezprzewodowej drogi radiowej opartej o częstotliwość rzędu 2,4GHz, charakteryzującej się zasięgiem komunikacji na poziomie 10 metrów wraz z jego rozszerzeniem wykorzystując do tego retransmisje sygnału radiowego. Panel naścienny LED posiada modułową obudowę, która umożliwia odseparowanie szklanej ramki z przyciskami sterującymi.
Panel naścienny PF1-2(G) charakteryzuje się nawierzchniowym montażem bez konieczności tworzenia dodatkowych otworów czy prowadzenia przewodów zasilających. Zasilany jest baterią CR 2032, która pozwala na długie użytkowanie ściemniacza LED z uwagi na tryb oszczędzania baterii. Posiada nowoczesne wykończenie w kolorze białym wraz ze szklaną ramką oraz modułowym wnętrzem. Wysoka jakość zastosowanych komponentów zapewnia długą żywotność i jest poprzedzona pięcioletnim okresem gwarancyjnym.
- MONO - jednokolorowych
- Dedykowany dla oświetlenia monochromatycznego
- Dwie strefa do wykorzystania
- Zasilanie baterią 3V CR2032
- Klasyczne przyciski umożliwiające ściemnianie oświetleniem
- Płynne ściemnianie PWM bez efektu skokowego
- Komunikacja radiowa wykorzystująca częstotliwość 2,4GHz
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów (możliwość retransmisji)
- Możliwość przypisania nieograniczonej ilości odbiorników LED
- Brak stosowania dodatkowych przewodów
- Szklana ramka wraz z modułową obudową
- Klasyczny design
- Nawierzchniowy montaż
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Poznaj serie produktu - Panele naścienne klasyczne
Seria klasyczna to forma paneli naściennych dedykowanych dla oświetlenia LED, które cechują się sprawdzonymi rozwiązaniami. Większość z dostępnych ściemniaczy LED czy sterowników LED charakteryzuje się modułową obudową wraz ze szklaną ramką bądź wykonaną z poliwęglanu. Dostęp do oświetlenia LED realizowany jest natomiast za pomocą obrotowych pokręteł lub klasycznych przycisków umożliwiających ściemnianie led bądź sterowanie w postaci zmiany koloru RGB czy temperatury barwowej CCT. Prosta obudowa bez rzucających się w oczy detali, idealnie się nada dla minimalistycznych wnętrz. Niezależnie od serii - panele naścienne Skydance, charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie wysokiej klasy komponentów.
Bezprzewodowa forma komunikacji – eliminacja kluczowych wad
Urządzenia korzystające z bezprzewodowej komunikacji bazującej na drodze radiowej o określonej częstotliwości muszą w pełni precyzyjnie odbierać wysyłany sygnał i przekazywać go na wyjście urządzenia. Niestety sygnał ten często narażony jest na różnego typu zakłócenia wynikające z zewnętrznych czynników przez co zastosowanie większej ilości odbiorników LED było niegdyś kłopotliwe. Rozwiązaniem jakie oferują przedstawione produkty jest niewątpliwie automatyczna synchronizacja sygnału radiowego wraz z jego ponowną retransmisja. Pozwala to na jednoczesne załączanie wielu odbiorników bez efektu opóźnienia. Szczególnie jest to ważne w wielokolorowym oświetleniu LED, gdzie synchronizacja sygnału odgrywa kluczową role w ustalonych programach dynamicznych. Retransmisja natomiast zwiększa podstawowy zasięg komunikacji, co niewątpliwie zwiększa praktyczność instalacji LED.
Odkryj unikalne funkcje pilotów do LED
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | panel naścienny |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 2 strefy |
| Napięcie znamionowe | 1x bateria 3V CR2032 (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Szklany panel | tak |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | modułowa obudowa + szklana ramka |
| Wymiary | 86 x 86 x 15 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, RED, ETSI EN 4301 89-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-17 V3.2.4, EN 61348-1:2015+A1:2021, EN 61348-2-13:2014+A1:2017, ETSI EN 300 328 V2.2.2 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5903271050574 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci




