Panel LED naścienny - Mono/CCT - 1 strefowy - 2x1,5V - K0(W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED naścienny - Mono/CCT - 1 strefowy - 2x1,5V - K0(W), to bezprzewodowy panel radiowy w formie mobilnego przycisku, umożliwiający ściemnianie bądź rozjaśnianie wraz ze zmianą temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K instalacji LED złożonej z monochromatycznych taśm LED bądź taśm LED CCT ze zmienną temperaturą barwową LED. Sterowanie strefą, możliwe jest przy pomocy obrotowego potencjometru znajdującego się na obudowie sterownika LED K0(W). Komunikacja sterownika LED K0(W) obywa się poprzez drogę radiową o częstotliwości 2,4GHz. Takie połączenie pozwala na bezprzewodową komunikację w zakresie 30 metrów w ternie otwartym. Ściemniacz K0(W) przeznaczony jest do montażu natynkowego za sprawą magnetycznego uchwytu. Można go dowolnie demontować i używać jako przenośne urządzenie. Urządzenie to zasilane jest dwoma bateriami 1,5V AAA. Obudowa wykonana w kolorze białym.
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Załączanie oraz wyłączenie podłączonego oświetlenia LED
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie podłączonego oświetlenia LED
- Zmiana temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K
- Zapis i odczyt ulubionej sceny (od jednej do czterech)
- Dedykowany do instalacji LED MONO/CCT
- Jedna strefa do wykorzystania
- Obrotowe pokrętło umożliwiające sterowanie taśmą LED
- Płynna regulacja natężenia jasności
- Możliwość zmiany temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K
- Komunikacja bezprzewodowa oparta na częstotliwości 2,4Ghz
- Zasięg radiowy wynoszący do 30 metrów
- Zasilanie poprzez dwie bateria AAA 1,5V
- Zapis i odczyt do czterech ulubionych sekwencji
- Delikatne podświetlenie diody ukazujące prace urządzenia
- Szybki montaż wraz z bezinwazyjnym demontażem
- Obudowa wraz z magnetycznym uchwytem
- Niewielkie wymiary oraz estetyczne wykonanie
- Kolor biały
Radiowa łączność, jaką cechuje się panel naścienny, umożliwia bezprzewodowe sterownie na poziomie 30 metrów w terenie otwartym. Komunikacja oparta na częstotliwości rzędu 2,4GHz zapewnia stabilną oraz zsynchronizowaną pracę zastosowanego oświetlenia LED.

Bezprzewodowa droga radiowa jaką charakteryzują się owe panele naścienne, zapewnia komfortowe sterowanie oświetleniem LED w zasięgu 30 metrów w terenie nie narażonym na zakłócenia. Zwiększenie sygnału radiowego w instalacji jest możliwe przy pomocy zastosowaniu kilku urządzeń odbiorczych przypisanych do jednej strefy. Urządzenia te, charakteryzują się przesyłem otrzymanego sygnału do kolejnego urządzenia, zwiększając tym samym zasięg sterowania instalacją LED (Dystans pomiędzy odbiornikami nie może być większy niż 30m). Ponadto posiadają magnetyczny uchwyt który ułatwia demontaż przedniej części panelu. Panele LED z tej serii wykonane są w różnych wariantach kolorystycznych takich jak biały czy czarny
Opis przycisków - panel naścienny LED miBoxer K0

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | panel naścienny |
| Typ instalacji | 2w1 z możliwoscią wyboru (MONO/ CCT) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Napięcie znamionowe | 2x bateria 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Uchwyt naścienny pilota | tak (w zestawie) |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | obrotowe pokrętło |
| Wymiary | 86 x 86 x 31 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602186003 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci