Panel LED naścienny - Mono/CCT - 1 strefowy - 3V - K3S-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED naścienny - Mono/CCT - 1 strefowy - 3V - K3S, to bezprzewodowy panel radiowy w formie mobilnego przycisku, który przeznaczony został do instalacji LED MONO bądź CCT. Panel naścienny K3S umożliwia ściemnianie oraz rozjaśnianie instalacji LED składającej się z taśm jednokolorowych lub zmianę temperatury barwowej dla taśm CCT ze zmienną temperaturą barwową w zakresie 2700-6500K. Sterowanie strefą, możliwe jest przy pomocy fizycznych przycisków znajdującego się na obudowie ściemniacza K3S. Ściemniacz LED przeznaczony jest do montażu natynkowego na elementach metalowych z uwagi na zabudowany silny magnes wewnątrz obudowy. Można go dowolnie zdemontować, używając go jako przenośne urządzenie. Urządzenie to zasilane jest baterią 3V o oznaczeniu CR2032. Obudowa ściemniacza LED K3S wykonana została w kolorze białym.
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Załączanie oraz wyłączenie podłączonego oświetlenia LED
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie podłączonego oświetlenia LED
- Zmiana temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K
- Dedykowany do instalacji LED MONO/CCT
- Jedna strefa do wykorzystania
- Możliwość zmiany jasności
- Regulacja temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K
- Zasięg radiowy wynoszący do 30 metrów
- Zasilanie poprzez baterie 3V - CR2032
- Współpracuje z odbiornikiem trakowym TRI-C1
- Delikatne podświetlenie diody ukazujące prace urządzenia
- Rotacyjny pierścień do sterowania
- Możliwość szybkiego montaż na elementach metalowych
- Silny magnes w formie uchwytu
- Niewielkie wymiary oraz eleganckie wykonanie
- Kolor biały
Radiowa łączność, jaką cechuje się panel naścienny, umożliwia bezprzewodowe sterownie na poziomie 30 metrów w terenie otwartym. Komunikacja oparta na częstotliwości rzędu 2,4GHz zapewnia stabilną oraz zsynchronizowaną pracę zastosowanego oświetlenia LED.

Panel naścienny MiBoxer K3S umożliwia bardzo szybki i prosty dostęp do instalacji LED składającej się z taśmy LED CCT bądź MONO. Umożliwia mu to rotacyjny pierścień znajdujący się na wyjmowanym okrągły panelu. Jego obrót pozwala regulować temperaturę barwową CCT w zakresie 2700-6500K oraz natężenie jasności dla połączonej taśmy LED. Środkowy przycisk z kolei pozwala szybko załączyć oraz wyłączyć instalacje LED. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować standardową taśmę jednokolorową LED i sprawdzić by panel naścienny MiBoxer K3S pracował jako ściemniacz do LED.

Seria kontrolerów miBoxer K3S, to połączenie wielu przymiotników w jedną spójną całość. Względem poprzednich modeli o oznaczeniu K3, te zostały pozbawione części składającej się z uchwytu ściennego, przez co stały się dużo bardziej mobilniejsze. Został natomiast silny magnes, który pozwala na stały i stabilny montaż. Panel naścienny K3S, został wykonany w eleganckim stylu w dwóch różnych wariantach kolorystycznych - białym oraz czarnym.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | panel naścienny |
| Typ instalacji | 2w1 z możliwoscią wyboru (MONO/ CCT) |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Napięcie znamionowe | 1x bateria 3V CR2032 (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo (do elementów metalowych) |
| Uchwyt naścienny pilota | nie |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | zabudowany magnes w formie uchwytu |
| Wymiary | 60 x 15 x 19,5 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | K3S-B |
| Kod EAN | 6970602185402 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci