Panel LED naścienny SPI - Mono /RGB /RGB+W - 1 strefowy - do taśm cyfrowych led - 2x1,5V - B6(W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED naścienny SPI - Mono /RGB /RGB+W - 1 strefowy - do taśm cyfrowych led - 2x1,5V - B6(W), to nowocześnie wykonany panel radiowy led dedykowany do odbiorników radiowych miBoxer przeznaczonych do taśm cyfrowych LED. Panel radiowy LED B6(W), pozwala na indywidualne sterowanie jednej strefy oświetlenia LED. Wielofunkcyjny panel radiowy miBoxer B6(W) umożliwia zmianę jasności oraz koloru RGB dla taśmy cyfrowej LED. Panel SPI B6(W) umożliwia również ustalenie długości pikselów LED wraz ze zmianą kierunku oraz prędkości odtwarzania programu dynamicznego LED za pomocą czułych dotykowych suwaków oraz mechanicznych przycisków. Panel naścienny w swojej budowie posiada silny magnetyczny uchwyt. Zasilany jest dwoma bateriami AAA. Wykonany został w białym kolorze.
- MONO (SPI) - jednokolorowych złożonych z taśm cyfrowych LED
- RGB (SPI) - wielokolorowych złożonych z taśm cyfrowych LED
- RGB+W (SPI) - wielokolorowych z dodatkową barwą LED złożonych z taśm cyfrowych LED
- Włączanie oraz wyłączanie oświetlenia LED
- Zmiana jasności oświetlenia LED
- Wysterowanie statycznego koloru RGB
- Ustalenie długości pikseli dla instalacji LED
- Załączenie programu dynamicznego dla taśmy cyfrowej LED
- Ustalenie prędkości programu dynamicznego
- Ustalenie koloru programu dynamicznego
- Zamiana kierunku odtwarzania programu dynamicznego
- Możliwość zapisu i odtworzenia ulubionej sekwencji
- Indywidualny dostęp do barwy białej (przy zastosowaniu taśmy RGB+W)
- Obsługa jednej strefy
- Dedykowany do cyfrowych taśm LED
- Zastosowanie dla taśm cyfrowych MONO/RGB/RGB+W
- Płynna regulacja natężenia jasności LED
- Wysterowanie dowolnego koloru RGB
- Dotykowe suwaki pozwalające zmienić ilość pikseli wraz z prędkością odtwarzania
- Możliwość zmiany kierunku oraz koloru odtwarzanego programu LED
- Indywidualny dostęp do barwy białej
- Czułe sterowanie realizacje poprzez dotykowe pola
- Komunikacja radiowa z odbiornikami oparta o częstotliwość 2,4GHz
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów w terenie otwartym
- Wbudowane programy dynamiczne urozmaicające instalacje LED
- Sloty umożliwiające zapis oraz odczyt ulubionej sekwencji oświetlenia LED
- Zasilanie bateriami 2xAAA
- Dioda sygnalizacyjna ukazująca prace panela LED
- Możliwość rozbudowy instalacji w dowolnym momencie
- Silny magnetyczny uchwyt
- Białe wykończenie
- Nowoczesny design
Forma komunikacji jaką łączy się nadajnik z odbiornikiem odbywa się poprzez drogę radiową. Sygnał oparty na częstotliwości rzędu 2,4Ghz, pozwala na bezprzewodową pracę instalacji LED na poziomie 30 metrów w otwartym terenie.
Opis przycisków - panel naścienny miBoxer B6

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | panel naścienny |
| Typ instalacji | RGB+W (wielokolorowa z barwą białą) |
| System sterowania oświetleniem | cyfrowy |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Napięcie znamionowe | 2x bateria 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Dotykowe przyciski | tak |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dotykowy suwak/i |
| Wymiary | 86 x 86 x 15 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-3 V2.3.2, EN 61347-2-11:2001+A1: 2019, EN 61347-1: 2015+A1:2021, EN 62493:2015+A1:2022,ETSI EN 300 400 V2.2.1 |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185921 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci