Panel LED z podstawką - CCT - 3 strefowy - 2x1,5V - Y2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Panel LED z podstawką - CCT - 3 strefowy - 2x1,5V - Y2 - to sterownik LED w formie bezprzewodowego panelu led z podstawką, który dedykowany jest dla instalacji LED składających się z oświetlenia LED ze zmienną temperaturą barwową CCT (np. taśma LED CCT). Panel LED z podstawką Y2 umożliwia pełną kontrolę w postaci załączania oraz wyłączania wraz z uzyskaniem dostępu do ściemniania oświetleniem LED oraz regulacji temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K przy pomocy dotykowych suwaków. Panel z podstawką pozwala na kontrole trzech dostępnych stref przy użyciu bezprzewodowej drogi radiowej opartej o częstotliwość rzędu 2,4GHz, charakteryzującej się zasięgiem komunikacji na poziomie 30 metrów w terenie otwartym. Współpracuję ze sterownikami z serii Mi-Boxer.
Panel z podstawką Y2 charakteryzuje się nawierzchniowym montażem na stabilnej powierzchni, wykorzystując do tego wbudowaną podstawkę bez konieczności tworzenia dodatkowych otworów czy prowadzenia przewodów zasilających. Zasilany jest dwoma bateriami 1,5V AAA, które pozwolą na długie użytkowanie ściemniacza LED z uwagi na tryb oszczędzania baterii. Posiada nowoczesne wykończenie w kolorze czarnym wraz ze stabilną anty poślizgową podkładką. Wysoka jakość zastosowanych komponentów zapewnia długą żywotność.
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Dedykowany dla oświetlenia LED ze zmienną temperaturą barwową
- Zasilany dwoma bateriami 1,5V AAA
- Trzy strefy do wykorzystania
- Szklany panel odporny na zarysowania
- Dotykowy suwak umożliwiający regulacje natężenia jasności
- Dotykowy suwak umożliwiający regulacje temperatury barwowej CCT
- Komunikacja radiowa wykorzystująca częstotliwość 2,4GHz
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów
- Płynne ściemnianie PWM bez efektu skokowego
- Trzy miejsca na zapis oraz odczyt jasności LED
- Możliwość przypisania nieograniczonej ilości odbiorników LED
- Brak stosowania dodatkowych przewodów
- Nowoczesny design
- Montaż z wykorzystaniem stabilnej przeciwpoślizgowej podstawki
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Opis przycisków - sterownik LED z podstawką Y2

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | panel biurkowy |
| Typ instalacji | CCT (ze zmienną temperaturą barwową) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 3 strefy |
| Napięcie znamionowe | 2x bateria 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Szklany panel | tak |
| Dotykowe przyciski | tak |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podstawka - umiejscowienie na stabilnym podłożu |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dotykowy suwak/i |
| Wymiary | 143 x 57 x 43 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-3 V2.3.2, EN 61347-2-11:2001+A1: 2019, EN 61347-1: 2015+A1:2021, EN 62493:2015+A1:2022,ETSI EN 300 400 V2.2.1 |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185952 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

