Pilot LED - RGB / RGB+W / RGB+CCT - 1 strefowy - C4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilot LED - RGB / RGB+W / RGB+CCT - 1 strefowy - C4 , to nowocześnie wykonany pilot radiowy led dedykowany do odbiorników radiowych miBoxer. Pilot LED C4, pozwala na indywidualne sterowanie jedną strefą. Wielofunkcyjny pilot radiowy miBoxer C4 umożliwia zmianę natężenia jasności dla taśmy LED jednokolorowej wraz ze zmianą temperatury barwowej CCT w zakresie 2700-6500K dla taśm LED CCT oraz wysterowanie dowolnego koloru RGB dla wielokolorowych taśm LED za pomocą dotykowego suwaka znajdującego się na smukłej obudowie pilota LED. Pilot w swojej budowie posiada silny magnetyczny uchwyt. Zasilany jest dwoma bateriami AAA.
- RGB - wielokolorowej
- RGB+W - wielokolorowej z dodatkową barwą białą
- RGB+CCT - wielokolorowej ze zmienną temperaturą barwową
- Włączanie oraz wyłączanie podłączonego oświetlenia LED
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie jednej strefy oświetlenia LED
- Regulacja temperatury barwowej CCT dla jednej strefy oświetlenia LED
- Możliwość wysterowania koloru RGB dla jednej strefy oświetlenia LED
- Obsługa jednej strefy
- Zastosowanie do każdej instalacji LED - MONO /CCT /RGB /RGBW /RGBCCT
- Płynna regulacja jasności dla taśm LED
- Możliwość zmiany temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K
- Wysterowanie dowolnego koloru RGB
- Czułe sterowanie przy pomocy dotykowego suwaka
- Komunikacja radiowa z odbiornikami oparta o częstotliwość 2,4GHz
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów w terenie otwartym
- Zasilanie bateriami 2xAAA
- Współpraca z kontrolerem Wi-Fi (opcja dodatkowa)
- Dioda sygnalizacyjna ukazująca tryb pracy pilota
- Możliwość rozbudowy instalacji w dowolnym momencie
- Silny magnetyczny uchwyt
- Prosty design
Forma komunikacji jaką łączy się nadajnik z odbiornikiem odbywa się poprzez drogę radiową. Sygnał oparty na częstotliwości rzędu 2,4Ghz, pozwala na bezprzewodową pracę instalacji LED na poziomie 30 metrów w otwartym terenie. Przy zastosowaniu większej ilości urządzeń, możemy stworzyć instalacje LED opartą na nieograniczonym zasięgu, dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego w obrębie 30 metrów.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Opis przycisków - pilot radiowy LED miBoxer C4

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | pilot radiowy |
| Typ instalacji | RGB+CCT (wielokolorowa ze zmienną temperaturą barwową) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 1 strefa |
| Napięcie znamionowe | 2x bateria 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Dotykowe przyciski | tak |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Uchwyt naścienny pilota | tak (w zestawie) |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dotykowy suwak/i |
| Wymiary | 140 x 37,5 x 15 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED, ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-3 V2.3.2, EN 61347-2-11:2001+A1: 2019, EN 61347-1: 2015+A1:2021, EN 62493:2015+A1:2022,ETSI EN 300 400 V2.2.1 |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602186218 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

