Pilot LED do puszkowy - MONO - 3 strefowy - do przycisków dzwonkowych - 3V CR2032 - PUSH2-3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
'
Pilot do puszkowy LED PUSH2-3 z serii Mi-Boxer, to nadajnik umożliwiający sterowanie instalacją LED składającą się maksymalnie z trzech stref jednokolorowego oświetlenia LED (np. taśmy LED MONO) przy wykorzystaniu odbiorników radiowych miBoxer. Ściemniacz do puszkowy LED PUSH2-3 posiada trzy wyjścia bezpotencjałowe, które możemy podłączyć do trzy klawiszowego przycisku dzwonkowego, aby mieć możliwość regulacji natężenia jasności dla maksymalnie trzech stref oświetlenia LED. Sygnał otrzymany z przycisku dzwonkowego jest przekazywany przewodowo do ściemniacza PUSH2-3, który przekazuje go bezprzewodowo do odbiornika radiowego — wykorzystując drogę radiową o częstotliwości 2,4GHz. Zasięg takiej komunikacji wynosi 30 metrów z możliwością przedłużenia tego sygnału poprzez stosowanie dodatkowego odbiornika. Montowany jest bezpośrednio w puszce fi60 wraz z przyciskiem dzwonkowym a zasilany jest bezprzewodowo z wykorzystaniem baterii 3V CR2032.
Aby móc wykorzystać pełny potencjał ściemniacza do przycisków dzwonkowych PUSH2-3 i włączać/wyłączać oraz regulować natężenie jasności jednokolorowego oświetlenia LED dla wszystkich trzech stref należy użyć jednego przycisku dzwonkowego, który posiada trzy klawisze. Alternatywą jest użycie trzech pojedynczych przycisków dzwonkowych — tak by każdy z nich odpowiadał danej strefie.
- MONO - jednokolorowa
- Włączenie oraz wyłączenie poszczególnej strefy oświetlenia LED (od 1 do 3)
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie poszczególnej strefy oświetlenia LED (od 1 od 3)
- Przeznaczony do przycisków dzwonkowych
- Trzy wyjścia bezpotencjałowe o różnym działaniu (stefa 1/2/3)
- Zastosowanie do instalacji jednokolorowych LED
- Obsługa do trzech stref
- Zasilanie bateryjne 3V CR2032
- Komunikacja radiowa z odbiornikami (2,4GHz)
- Zasięg radiowy wynoszący 30 metrów
- Płynna zmiana natężenia jasności (4096 poziomów)
- Zakres regulacji jasności od 0,1% do 100%
- Pobór prądu w trybie czuwania 3μA
- Montowany do puszki fi60
Forma komunikacji jaką łączy się nadajnik z odbiornikiem odbywa się poprzez drogę radiową. Sygnał oparty na częstotliwości rzędu 2,4Ghz, pozwala na bezprzewodową pracę instalacji LED na poziomie 30 metrów w otwartym terenie. Przy zastosowaniu większej ilości urządzeń, możemy stworzyć instalacje LED opartą na nieograniczonym zasięgu, dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego w obrębie 30 metrów.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, nie powodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduję się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.



Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | pilot dopuszkowy |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 3 strefy |
| Typ wyjść sterownika/ów | bezpotencjałowe |
| Napięcie znamionowe | wej. - 3V CR2023 / wyj. - bezpotencjałowe |
| Ilość wyjść sterownika | 3 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | podtynkowo (standardowa puszka fi60) |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | dedykowany do włączników dzwonkowych |
| Wymiary | 31x39x11mm (90mm przewód) |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod EAN | 6970602185723 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

