Pilot LED - do włączników miBoxer - 4 strefowy - C2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilot LED - do włączników oświetlenia miBoxer - 4 strefowy - C2, to nietuzinkowo wykonany pilot radiowy dedykowany do wyłączników radiowych miBoxer. Pilot LED C2, pozwala na indywidualne sterowanie każdą z czterech stref. Wielofunkcyjny pilot radiowy miBoxer C2, umożliwia załączenie oraz wyłączenie danego obwodu elektrycznego 230V za pomocą przycisków znajdujących się na smukłej obudowie. Urządzenie posiada również kilka przycisków, które odpowiadają za czasowy dostęp do instalacji złożonej z wyłączników 230V - od 30 min do 8h. Pilot mocowany jest na silnym uchwycie magnetycznym. Zasilany jest dwoma bateriami AAA.
- 230V - do załączania/wyłączania niewielkich obwodów elektrycznych
- Włączanie oraz wyłączanie wszystkich obwodów 230Vac
- Włączanie oraz wyłączenie poszczególnej strefy danego obwodu 230Vac
- Czasowe włączanie oraz wyłączanie poszczególnych obwodów 230Vac
- Obsługa do czterech stref
- Zastosowanie do niewielkich instalacji 230VAC
- Komunikacja radiowa z odbiornikami (2400-2483.5MHz)
- Współpraca z kontrolerem Wi-Fi (opcja dodatkowa)
- Zasilanie bateriami 2xAAA
- Możliwość rozbudowy instalacji w dowolnym momencie
- Szybki dostęp do czasowego sterowania
- Zwrotna informacja w postaci wibracji na pilocie LED
- Silny magnetyczny uchwyt
- Nietuzinkowy design
Forma komunikacji jaką łączy się nadajnik z odbiornikiem odbywa się poprzez drogę radiową. Sygnał oparty na częstotliwości rzędu 2400-2483.5MHz, pozwala na bezprzewodową pracę instalacji na poziomie 30 metrów w otwartym terenie. Przy zastosowaniu większej ilości urządzeń, możemy stworzyć instalacje LED opartą na nieograniczonym zasięgu, dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego w obrębie 30 metrów.
Bezprzewodowe sterowanie - retransmisja oraz auto synchronizacja sygnału radiowego
Sygnał radiowy oparty jest o częstotliwość rzędu 2.4GHz, którego zasięg wynosi 30 metrów w otwartym terenie, lecz przy użyciu większej ilości opraw, sygnał ten ulega wydłużeniu dzięki technologii retransmisji sygnału. Warunkiem takiej pracy jest ulokowanie kolejnego urządzenia odbiorczego (oprawy LED) w obrębie 30 metrów. Wartym zaznaczenia jest również wspólna synchronizacja urządzeń, niepowodująca przy tym opóźnień wynikających z braku stosowania przewodów podczas instalacji. Gdy w instalacji znajduje się większa ilość odbiorników kontrolowana przez jedno urządzenie nadawcze, wówczas instalacja wspólnie synchronizuje się podczas pracy, nie powodując przy tym opóźnień w czasie działania urządzeń.
Pilot radiowy do włączników miBoxer, charakteryzuje się zdalną komunikacją radiową opartą na częstotliwości 2,4Ghz. Istotną funkcją dla tego włącznika do oświetlenia LED jest tryb czasowego wyłączenia oświetlenia, które realizowane jest poprzez przycisk dostępny na obudowie pilota. Co ważniejsze, urządzenie zwrotnie nas informuje o powiadomieniu poprzez wywołanie wibracji na pilocie. Pilot do oświetlenia możemy stabilnie zamocować na uchwycie magnetycznym.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | pilot radiowy |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2400-2483.5 MHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 4 strefy |
| Napięcie znamionowe | 2x bateria 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -10 do + 40°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Uchwyt naścienny pilota | tak (w zestawie) |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | tryb opóźnionego wyłączenia - 30min /1h /2h /4h /8h |
| Wymiary | 140 x 37,5 x 15 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | C2 |
| Kod EAN | 6970602185051 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci



