Ściemniacz LED - Mono - 12-48V DC 1x15A – sterowanie triakiem 230V - V1-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściemniacz LED - Mono - 12-48V DC 1x15A – sterowanie triakiem 230V - V1-S, to urządzenie w formie ściemniacza LED, służące do uzyskania sterowania nad monochromatycznym oświetleniem LED wykorzystujących na wyjściu sygnał PWM (np. taśma LED jednokolorowa). Ściemniacz V1-S umożliwia sterowanie jednego wyjścia, do którego podłączone oświetlenie LED może być dowolnie ściemniane oraz rozjaśniane za pomocą urządzenia wykorzystującego sterowanie triakowe 230VAC (np. ściemniacz do żarówek 230VAC) Podstawową formą komunikacji ściemniacza V1-S jest przewodowa łączność, zapewniającą zsynchronizowane połączenie bez zakłóceń.
Ściemniacz LED został dodatkowo wzbogacony o niezależne wejście AC-Push umożliwiające ściemnianie/rozjaśnianie przy użyciu przycisku dzwonkowego przeznaczonego na napięcie 230VAC. Ściemniacz LED V1-S wyróżnia się szerokim zakresem napięcia wejściowego rzędu 12-48V, dużą prądem wyjściowym rzędu 15A oraz płynną pracą ściemniania PWM (500Hz), co jest niezmiernie ważne dla naszego wzroku. Posiada szereg zabezpieczeń zwiększających ochronę urządzenia – zwarciowe /termiczne /przeciążeniowe oraz odwróconej polaryzacji. Wysoka jakość wykonania natomiast zapewnia 5 letni okres gwarancyjny.
- MONO jednokolorowych
Cechy ściemniacza V1-S
- Dedykowany dla monochromatycznego oświetlenia LED
- Jeden kanał do wykorzystania
- Szeroki zakres napięcia wejściowego/wyjściowego 12-48V
- Dopuszczalny maksymalny prąd o wartości 15A
- Wejście umożliwiające sterowanie triakiem 230VAC
- Na wyjściu znajduje się sygnał PWM pozwalający na podłączenie taśmy LED
- Przewodowe podłączenie wykorzystujące dwie formy sterowania
- Możliwość uzyskania kontroli nad oświetleniem led poprzez przycisk dzwonkowy
- Częstotliwość PWM dla sterownika LED - 500Hz
- Płynna praca sygnału PWM nie męcząca naszego wzroku w zakresie 0-100%
- Wykres ściemniania - logarytmiczny
- Szereg dodatkowych zabezpieczeń zwiększających ochronę urządzenia
- Kompaktowa obudowa wraz z otworami do stałego montażu
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- 5 letnia gwarancja
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | triak (element triakowy) |
| Sposób sterowania oświetleniem | przewodowo (triac 230V / przycisk dzwonkowy) |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj - 12-48V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 15A |
| Ilość wyjść sterownika | 1 wyjście |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Częstotliwość PWM | 500Hz |
| Krzywa ściemniania | logarytmiczna |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja / zwarciowe / przeciążeniowe / termiczne |
| Wymiary | 175 (160) x 45 x 27mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE,EMC,LVD / EN301 489,EN 62479 / EN60950 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod EAN | 5904063162420 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

