Pilot LED - Mono /CCT - 4 strefowy - FUT007
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pilot radiowy LED czterostrefowy z serii Mi-Light, umożliwiający sterowanie indywidualnie każdą ze stref przy wykorzystaniu odbiornika radiowego. Wielofunkcyjny pilot umożliwia zmianę natężenia jasności oraz temperatury barwowej przy pomocy dostępnych przycisków. Nadajnik ten współpracuje z urządzeniami z serii Mi-Light (odbiorniki, żarówki, oprawy downlight etc.)
- MONO - jednokolorowych
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie podłączonego oświetlenia LED
- Sterowanie każdą ze stref z osobna
- Możliwość włączenia/wyłączenia wszystkich stref jednocześnie
- Dwa tryby pracy - tryb MONO oraz CCT (zmiana temperatury barwowej)
- Natychmiastowe zmniejszenie jasności (tryb nocny)
- Cztery strefy do wykorzystania
- Zasilanie bateryjne (2x1,5V AAA)
- Komunikacja radiowa z odbiornikami (2,4GHz)
- Współpraca z kontrolerem Wi-Fi (opcja dodatkowa)
- Możliwość rozbudowy instalacji w dowolnym momencie
Podstawowa komunikacja z odbiornikiem odbywa się przy pomocy drogi radiowej. Uzyskanie opcjonalnego sterowania poprzez łączność z siecią Wi-Fi, która umożliwia kontrolę oświetlenia przy pomocy urządzeń mobilnych (np. smartfon lub tablet), dostępna jest tylko i wyłącznie po zastosowaniu odpowiedniego modułu Wi-Fi.
Pełna kontrola - współpraca z urządzeniami odbiorczymi
Każde z urządzeń nadawczych serii sterowników LED Mi-light, charakteryzuję się możliwością przypisania do niego nie tylko jednego urządzenia. Wbudowana niewidoczna pod obudową elektronika, działa na zasadzie urządzenia odbiorczego łącząc się tym samym z naszym sterownikiem LED. Jedna strefa w pilocie, również nie jest przeszkodą, ponieważ możemy przypisać do niej wiele urządzeń takich jak żarówki LED, oprawy typu downlight czy odbiorniki współpracujące z danym modelem. Wiele urządzeń nie koliduje ze sobą i sprawia, że takie połączenie jest łatwe w obsłudze i proste w sterowaniu.
Budowa pilota - sterowanie nie było jeszcze tak proste
W zależności od modelu urządzenia nadawczego, które występuje głównie jako pilot łączący się drogą radiową z odbiornikiem, możemy uzyskać różne funkcje sterowania. Znajdująca się na środku dotykowa tarcza pełni główną funkcje sterowania, to właśnie poprzez nią możemy m.in w szybki sposób zmienić natężenie światła bądź też temperaturę barwową w pomieszczeniu. Na samej górze pilotów, znajdują się przyciski odpowiadające za włączenie/wyłączenie wszystkich dostępnych stref w naszej instalacji LED. Przyciski odpowiadające za włączenie/wyłączenie danej strefy natomiast znajdują się na dole urządzenia ułożone obok siebie. Budowa wielostrefowych pilotów, skonstruowana jest w prosty sposób, przez co dostęp do najważniejszych funkcji jest wygodny.
Całe pomieszczenie w zasięgu dłoni - sterowanie strefami
Niektóre z urządzeń nadawczych serii Mi-Light, udostępniają dostęp do wielu stref, w pełni kontrolowanych poprzez jedno urządzenie. Zastosowanie takiego zabiegu, w znaczny sposób ułatwia posługiwanie się stworzoną instalacją LED w danym pomieszczeniu, umożliwiając przy tym przyszłościowe rozbudowanie oświetlenia w dowolnej chwili, gdy nie potrzebujemy kilku stref w naszej instalacji, wystarczy tylko kolejne ze sparowanie podłączonego odbiornika wraz z oświetleniem LED z naszym urządzeniem odbiorczym do kolejnej ze stref. Ciekawą funkcją jest możliwość zaprogramowania nieograniczonej ilości odbiorników do danej strefy, warunkiem w tym przypadku są już tylko parametry wyjściowe odbiornika.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | pilot radiowy |
| Typ instalacji | MONO (jednokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 4 strefy |
| Napięcie znamionowe | 2x bateria 1,5V AAA (brak w zestawie) |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | załączenie oświetlenia |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -20 do + 60°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Uchwyt naścienny pilota | nie (do zakupienia osobno) |
| Kolor | biały |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | funkcja oświetlenia night |
| Wymiary | 53 x 22 x 110,5 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | FUT007 |
| Kod EAN | 6970602181473 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


