Ściemniacz do żarówek 230VAC - 1 strefowy - 200W - ST1

Dostępność: produkt niedostępny *
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Szanowny Kliencie,

Produkt, którego szukasz został wycofany z naszej oferty bądź zastąpiony nowym modelem.
Jednak mamy wiele innych ciekawych pozycji w kategorii DMX512 Decoder , które mogą Cię zainteresować.

 

Ściemniacz do żarówek 230VAC - 1 strefowy - 200W - ST1 - to przewodowy ściemniacz LED w formie panelu naściennego, który dedykowany jest dla ściemnialnych żarówek LED 230VAC. Ściemniacz do żarówek 230VAC - 1 strefowy - 200W - ST1 umożliwia pełną kontrole w postaci załączania oraz wyłączania wraz z uzyskaniem dostępu do ściemniania oświetleniem LED przy użyciu obrotowego pokrętła. Ściemniacz do żarówek 230VAC - 1 strefowy - 200W - ST1 pozwala na kontrole jednej z dostępnych stref z wykorzystaniem zsynchronizowanej przewodowej łączności. Atutem sterownika LED jest opcjonalna komunikacja radiowa, umożliwiająca rozbudowę instalacji LED o bezprzewodową łączność radiową, wykorzystując do tego dodatkowy odbiornik radiowy bazujący na częstotliwości 2,4Ghz. Ściemniacz do żarówek 230VAC - 1 strefowy - 200W - ST1, wyróżnia się dwoma trybami płynnego ściemniania - Ściemnianie wykorzystujące odwróconą fazę bazującą na opadającej krawędzi prądu oraz fazę do przodu charakteryzującą się wykorzystaniem krawędzi napływu prądu, oba te tryby możemy ustalić przy pomocy niewielkiego przycisku na obudowie. Ściemniacz do żarówek LED posiada również funkcje blokady natężenia światła, która po ustaleniu danej jasności nie przekracza tej wartości. Ściemniacz do żarówek led ST1 posiada modułową obudowę, która umożliwia odseparowanie szklanej ramki z obrotowym panelem.

 

Ściemniacz do żarówek 230VAC - 1 strefowy - 200W - ST1, charakteryzuje się wpustowym montażem przeznaczonym do standardowej puszki fi60. Zasilanie natomiast realizowane jest poprzez napięcie sieci 230V AC. Posiada nowoczesne wykończenie w kolorze białym wraz szklaną ramką oraz modułowym wnętrzem. Wysoka jakość zastosowanych komponentów zapewnia długą żywotność i jest poprzedzona pięcioletnim okresem gwarancyjnym.

 

Zastosowanie do instalacji:
 1. 230V AC - do ściemnianych żarówek LED 230V

 

Cechy ściemniacza do żarówek LED - ST1
 1. Dedykowany dla ściemnianych żarówek led 230VAC
 2. Zasilanie napięciem 230VAC
 3. Maksymalne obciążenie rzędu 200W
 4. Jedna strefa do wykorzystania
 5. Przewodowe sterowanie nie wymagające dodatkowych urządzeń
 6. Możliwość rozbudowy instalacji LED o dodatkowy odbiornik radiowy
 7. Zasięg alternatywnej komunikacji radiowej wynosi 10 metrów
 8. Obrotowe pokrętło umożliwiające ściemnianie żarówkami LED
 9. Płynne ściemnianie PWM bez efektu skokowego
 10. Dwa tryby pracy - ściemnianie z odwróconą fazą oraz fazą do przodu
 11. Funkcja blokady minimalnego natężenia jasności
 12. Szklana ramka wraz z modułową obudową
 13. Budowa przystosowana do puszki fi60
 14. Nowoczesny design
 15. Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
 16. Wysoka jakość zastosowanych komponentów
 17. 5 letnia gwarancja

 

Sterowniki LED AC Triac, to seria produktów zawierająca urządzenia przeznaczone do kontroli oświetlenia LED bazujących na ściemnianych żarówkach 230VAC. Element triakowy zawarty w obudowie urządzenia, umożliwia płynne ściemnianie tego typu oświetleniem w zakresie od 0-100%. Sterowanie jasnością odbywa się zazwyczaj z poziomu przewodowych bądź radiowych paneli naściennych lecz nic nie stoi na przeszkodzie by rozbudować instalacje o pilot radiowy czy bezprzewodowe sterowanie poprzez sieć WiFi. Ściemniacze triakowe do żarówek 230VAC wyparły dotychczasowe ściemniacze fazowe, które przeznaczone były do tradycyjnego oświetlenia halogenowego.

 

Dodaj opinię (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: (32) 445 09 84

Email: sklep@eled.pl

Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium