Sterownik LED Skydance - RGB - 4 strefowy - Pilot + odbiorniki - zestaw
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw sterownika LED radiowego RGB Skydance, to gotowy asortyment, składający się z pilota oraz odbiornika/ów LED, umożliwiający sterowanie wielokolorowym oświetleniem LED RGB (np. taśma LED RGB). Sterownik ten, umożliwia indywidualny dostęp i obsługę od jednej do czterech stref, do których możemy uzyskać dostęp przy pomocy radiowego pilota. Komunikacja z odbiornikami jest w pełni bezprzewodowa ponieważ wykorzystuje sygnał radiowy na poziomie 2,4GHz.
- Ściemnianie oraz rozjaśnianie podłączonego oświetlenia LED
- Możliwość włączenia/wyłączenia wszystkich stref jednocześnie
- Sterowanie każdą ze stref z osobna
- Zmiana koloru RGB wykorzystując dotykową tarcze
- Wysterowanie każdego kanału z osobna R/G/B/W
- Tryb programów dynamicznych z funkcją ustalania prędkości odtwarzania
- Tryb zapisu oraz odczytu ustalonych wartości
- Cztery strefy do wykorzystania
- Manualne przyciski pozwalające uzyskać dostęp do oświetlenia
- Dotykowa tarcza pozwalająca uzyskać dostęp do palety barw RGB
- Maksymalna obciążalność prądowa dla odbiornika 18A
- Napięcie pracy odbiornika 12-24V DC
- Komunikacja radiowa z odbiornikami (2,4GHz)
- Zasięg komunikacji wynoszący 30 metrów w terenie otwartym
- Pilot zasilany dwoma bateriami AAA
- Dioda sygnalizująca prace pilota
- Magnetyczny uchwyt dostępny w zestawie
- Certyfikat zgodności EU-RED (RED Radio Equipment Directive)
- Okres gwarancji wynoszący 5 lat
Poznaj serie produktu - zestawy Skydance
Uwzględniony powyżej produkt, to gotowy zestaw umożliwiający pełną kontrole nad instalacją bazującą na oświetleniu LED. Tak skonstruowany zestaw cechuje się odpowiednim doborem komponentów, zapewniających tym samym poprawność działania i komunikacji przez co nasz radiowy sterownik led bądź też ściemniacz led będzie odpowiednio dobrany. Wspomniany wariant produktu można indywidualnie konfigurować poprzez dobór urządzeń odbiorczych, co znacznie ułatwia posługiwanie się po karcie produktu.
Bezprzewodowa forma komunikacji – eliminacja kluczowych wad
Urządzenia korzystające z bezprzewodowej komunikacji bazującej na drodze radiowej o określonej częstotliwości muszą w pełni precyzyjnie odbierać wysyłany sygnał i przekazywać go na wyjście urządzenia. Niestety sygnał ten często narażony jest na różnego typu zakłócenia wynikające z zewnętrznych czynników przez co zastosowanie większej ilości odbiorników LED było niegdyś kłopotliwe. Rozwiązaniem jakie oferują przedstawione produkty jest niewątpliwie automatyczna synchronizacja sygnału radiowego wraz z jego ponowną retransmisja. Pozwala to na jednoczesne załączanie wielu odbiorników bez efektu opóźnienia. Szczególnie jest to ważne w wielokolorowym oświetleniu LED, gdzie synchronizacja sygnału odgrywa kluczową role w ustalonych programach dynamicznych. Retransmisja natomiast zwiększa podstawowy zasięg komunikacji, co niewątpliwie zwiększa praktyczność instalacji LED.
Krzywa ściemniania - charakterystyka pracy
Jeśli ściemnianie led miało by być perfekcyjnie wykonane, na pewno realizowane by było przez sterowniki led wykorzystujące ściemniane liniowe. Ten typ ściemniania pozwala na idealne odwzorowanie wartości żądanej - jeden do jeden. Oznacza to iż każdy % natężenia jasności ustalony na urządzeniu nadawczym, będzie widoczny na podłączonym oświetleniu LED.
Odkryj unikalne funkcje pilotów do LED
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | zestaw (pilot + odbiornik/i) |
| Typ instalacji | RGB (wielokolorowa) |
| System sterowania oświetleniem | PWM |
| Sposób sterowania oświetleniem | radiowo (2,4GHz) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | od 1 do 4 stref |
| Typ wyjść sterownika/ów | CV (stało-napięciowe) |
| Napięcie znamionowe | wej/wyj (odbiornik) – 12-36V DC / pilot – 2xAAA (brak w zestawie) |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 18A (dla jednego odbiornika) |
| Ilość wyjść sterownika | 3 wyjścia |
| Typ komunikacji | jednokierunkowa |
| Poziom ściemniania | 4096 poziomów (płynne) |
| Krzywa ściemniania | logarytmiczna |
| Zasięg komunikacji | do 30 metrów w terenie otwartym z możliwością wydłużenia poprzez retransmisje sygnału |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Powrót do poprzednich ustawień przy wyłączeniu z nadajnika | tak |
| Temperatura pracy | od -30 do + 55°C |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Montaż | nawierzchniowo |
| Uchwyt naścienny pilota | tak (w zestawie) |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | mechaniczne przyciski wraz z dotykową tarczą oraz dodatkowe funkcje - tryb zapisu |
| Zabezpieczenia | odwrócona polaryzacja |
| Wymiary | zestaw: (pilot) - 141 x 50 x 17,5 mm / (odbiornik) - 175 (160) x 45.5 x 27 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, EMC, LVD, RED / EN301 489, EN 62479 / EN60950 / EN300 328 |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | ED00022098 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci




