Żarówka dekoracyjna LED E27 G45 4W biała ciepła 2700K Filament - Silver - EKZF8010
Cena regularna:
9,00 zł
Cena regularna:
7,32 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Energooszczędna żarówka LED filamentowa E27 G45 4W, to nowoczesne źródło światła, o białej ciepłej barwie (2700K), które pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 90%, w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami wolframowymi, perfekcyjnie sprawdzając się jako element dekoracji. Okrągły kształt żarówki typu G45 oraz posrebrzany wierzchołek nadają jej wyjątkowego charakteru, łącząc klasyczny wygląd tradycyjnego żarnika z nowoczesną technologią LED.
Przezroczysta kopułka, pokryta srebrną powłoką (Silver Top) sprawia, że światło kierowane jest głównie w dół, chroniąc oczy przed nadmiernym olśnieniem, a pełny kąt świecenia 360° powoduje, że żarówka równomiernie oświetla otoczenie i tworzy przyjemny, nastrojowy klimat. Dzięki temu model EKZF8010 świetnie sprawdzi się we wszelkich lampach domowych, lampach wiszących, kinkietach, do oświetlenia luster, w restauracjach, sklepach oraz wszelkich oprawach, w których źródło światła pozostaje na widoku, stanowiąc zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, klimatyczne uzupełnienie wnętrza.
- Tradycyjny wygląd przypominający żarówkę wolframową
- Doskonale nadaje się do dekoracyjnych opraw
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Pliki do pobrania:
-
Żarówka LED dekoracyjna E27 G45 4W biała ciepła 2700K Filament - Silver - EKZF8010 - karta katalogowa
-
Żarówka LED dekoracyjna E27 G45 4W biała ciepła 2700K Filament - Silver - EKZF8010 - deklaracja zgodności CE
-
Żarówka LED dekoracyjna E27 G45 4W biała ciepła 2700K Filament - Silver - EKZF8010 - specyfikacja
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 4W |
| Znamionowy strumień świetlny | 320 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 2700 K |
| Napięcie znamionowe | 230V/50Hz |
| Substytut żarówki | 35W |
| Nominalny kąt promieniowania | 360 stopni |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (szkło) |
| Typ diod | Filament (LED COG) |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 80 mm |
| Średnica | 48 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | EKZF8010 |
| Kod EAN | 5902693780106 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci