Bezprzewodowy potrójny włącznik oświetlenia WiFi- 230V/16A - IP44 - SwitchBoxTPRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To bezprzewodowy moduł umożliwiający sterowanie niezależnie trzema urządzeniami elektrycznymi o napięciu znamionowym 5-230VAC lub 5-24VDC oraz maksymalnej mocy rzędu 384W/3,6kW w zależności od podanego napięcia. Sterowanie jakie można uzyskać, poprzez zastosowanie tego przekaźnika, to włączenie bądź wyłączenie podłączonego urządzenia przy pomocy aplikacji bądź przeglądarki internetowej dla trzech dostępnych obwodów. Taka forma komunikacji, pozwala na wiele ciekawych zastosowań tego niewielkiego urządzenia (np. w garażu, pomieszczeniu mieszkalnym). Dodatkowo możemy wykorzystać trzy wejścia na przewodowe podłączenie włączników. Montaż odbywa się przy wykorzystaniu dwóch otworów montażowych.
- Przystosowany do pracy na napięcie sieci 230VAC
- Dedykowany dla urządzeń elektrycznych o napięciu 5-230VAC / 5-24VDC
- Trzy dostępne wyjścia do wykorzystania
- Obciążalność prądowa dla wyjścia 16A (384W / 3,6kW)
- Ustalenie harmonogramu pracy urządzenia
- Bezprzewodowa komunikacja przy pomocy Wi-Fi
- Możliwość sterowania urządzenia przy pomocy przeglądarki internetowej
- Wyjścia sterujące w formie przekaźnika
- Wejście sterujące dla przewodowego sterowania
- Sygnalizacja pracy na obudowie przedniego panelu
- Obudowa wykonana z materiału poliuretanowego
- Temperatura pracy sterownika -20 do 50 stopni
- Niewielkie rozmiary
- Produkt polski - wykonany w Polsce
Obudowa w formie puszki nadtynkowej, została zalana kompozycją poliuretanową, która nie zawiera halogenów i jest samo gasnąca dla klasy termicznej B, przez co praca w trybie podwyższonej obciążalności jest bezpieczna. Stopień ochrony przed wilgocią wynosi IP44. Natomiast Przednia obudowa switchboxT została wyposażona w kolorowy, świecący panel przedni informujący o stanie pracy urządzenia.

Właściwości komunikacyjne jakie udostępnia tej wysokiej klasy przekaźnik, pozwalają na sterowanie oświetleniem w różny sposób i w każdym miejscu na świecie. Wbudowany wewnętrzny zegar, umożliwia zsynchronizowanie urządzenia z naszą strefą czasową oraz ustalenie harmonogramu wykonywanej pracy poprzez aplikacje wBox. Stwarza to możliwość całkowitego zautomatyzowania naszego urządzenia i brak ingerencji w jego działanie, przez co sterownik staje się jeszcze bardziej praktyczny w użytkowaniu, uzyskując przy tym status inteligentnego domowego sterownika.
Przemyślany rozwój polskiego producenta, pozwala na stworzenie spójnego systemu urządzeń oraz sterowników led, które pozwalają na komunikacje wykorzystując do tego różne sposoby. Co ważne wszystko w oparciu o dwustronną komunikację, co znacznie ułatwia monitorowanie oraz korzystanie z i tak łatwego już systemu sterowania np. światłem. Jak widzicie na powyższym schemacie, różnymi kolorami opisane są metody komunikacji. Kolorem niebieskim oznaczona jest wewnętrzna sieć urządzenia, z którą możemy połączyć się za pomocą naszego smartfona, bez konieczności konfiguracji, korzystając z posiadanego urządzenia w formie plug and play. Kolor zielony ukazuje konfiguracje z naszą lokalną siecią Wifi, wykorzystując do tego domowy router. Kolorem żółtym zaznaczona została forma dostępu, która korzysta z chmury BleBox, pozwalającej na dostęp do naszych urządzeń wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Kolor czerwony oraz fioletowy, to wsparcie instalacji niewymagające sieci Wifi. W grupie tej znajdują się przede wszystkim czujniki, piloty czy różne włączniki. Podsumowując, stworzenie inteligentnej instalacji led smart home dla naszych gospodarstw domowych, opartej o rodzimą markę Blebox, to idealne rozwiązanie, mogące połączyć ze sobą ogromne możliwości rozwoju.
- Sterowanie przy pomocy wejścia sterującego: Dostępne wejście "IN1/IN2/IN3" pozwala na przewodowe sterowanie podłączonym oświetleniem przy pomocy przycisku lub czujnika ruchu. Moduł w tym przypadku, uzyskuje formę standardowego włącznika światła
- Sterowanie przy pomocy urządzeń mobilnych: Standard komunikacyjny kompatybilny z siecią Wifi, pozwala na uzyskania bezprzewodowego sterowania przy pomocy naszego tabletu, bądź smartfonu. Wszystko dostępne jest po odpowiedniej konfiguracji z aplikacją wBox.
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
- Sterowanie przy pomocy przeglądarki internetowej: Uzyskanie dostępu do urządzenia w każdym możliwym miejscu, jest możliwe poprzez odpowiednie skonfigurowanie adresu, który ma należeć do urządzenia.
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Uwaga
Instalacja urządzenia musi być przeprowadzana przez wykwalifikowanego elektryka. Istnieje ryzyko porażenia prądem 230VAC !
Parametry techniczne
| Typ urządzenia | autonomiczny |
| Sposób sterowania oświetleniem | technologia WiFi (aplikacja mobilna + przeglądarka www) / przewodowo (przycisk dzwonkowy) |
| Ilość obsługiwanych stref/kanałów | 3 strefy |
| Napięcie znamionowe | wej. - 230V AC / wyj. - od 5-230VAC lub 5-24VDC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 3x16A |
| Ilość wyjść sterownika | 3 wyjścia |
| Typ komunikacji | dwukierunkowa z potwierdzeniem, szyfrowana |
| Zachowanie odbiornika po powrocie braku napięcia zasilania 230V | powrót do zapamiętanych ustawień |
| Temperatura pracy | od -20 do + 50°C |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Montaż | nawierzchiowo (dwa owalne otwory montażowe) lub element samoprzylepny (taśma klejąca) |
| Kolor | czarny |
| Dodatkowa funkcjonalność/cecha | kolorowy, świecący panel przedni informujący o stanie pracy urządzenia |
| Wymiary | 129 x 89 x 57 mm |
| Deklaracje i normy bezpieczeństwa | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Kod producenta | SWITCHBOXTPRO |
| Kod EAN | 5900168580510 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci




