Formy Płatności

Dostępne formy Płatności


Płatności W sklepie eLED.pl sam wybierasz, jak zapłacisz za złożone zakupy. Oferujemy kilka metod płatności: gotówką kurierowi (płatność przy odbiorze), przelewem tradycyjnym na nasze konto bankowe, przelewem elektronicznym, płatnością ratalną bądź też gotówką w kasie naszej firmy. Formę płatności wybierasz w momencie składania zamówienia.

Płatności elektroniczne

Szybkie płatności w trybie on-line, umożliwiające Państwu dokonanie płatności w formie szybkiego e-transferu. Płatności elektroniczne to możliwość łatwego oraz natychmiastowego opłacenia zamówionego towaru lub usługi. Oszczędzają Państwo czas i zyskują poczucie bezpieczeństwa. Przelew bankowy realizowany jest poprzez zewnętrzny system płatności DotPay, obsługiwany przez firmę DotPay S.A. z siedzibą w Krakowie. W dostępnych płatnościach elektronicznych realizowanych za pośrednictwem serwisu DotPay, znajduję się także system ratalny umożliwiający płatność w ratach za zrealizowane zakupy.

Więcej szczegółów oferowanych form płatności:
Szybkie płatności elektroniczne DotPay - zobacz więcej
System ratalny DotPayzobacz więcej

Gotówką za pobraniem (płatność u kuriera)

Płatność gotówką kurierowi lub listonoszowi w momencie doręczenia przesyłki.

Przelew tradycyjny

Przelew bankowy na konto naszej firmy za pomocą banków online, placówek bankowych, na poczcie bądź w innych placówkach przyjmujących wpłaty. Przy wybraniu tej formy płatności otrzymują Państwo po złożeniu zamówienia dane niezbędne do wykonania przelewu, zawierające numer naszego rachunku, dane odbiorcy, kwotę do opłaty oraz tytuł płatności.

W tytule przelewu prosimy o umieszczenie numeru zamówienia dla zamówień składanych przez sklep internetowy bądź numeru faktury VAT proformy w przypadku zamówień składanych e-mailowo i telefonicznie.

Dane do przelewu:
TECH-SYSTEM Piotr Barczyk
Cieślin ul. Jurajska 37
32-310 Klucze
NIP: 6372071933

Rachunek bankowy PLN
ING Bank Śląski
Nr rachunku: 68 1050 1618 1000 0090 9329 5872

Dla przelewów zagranicznych
Kod BIC/SWIFT: INGBPLPW
Nr. rachunku: PL68105016181000009093295872

Gotówką przy odbiorze osobistym

Płatność gotówką w przypadku odbioru osobistego zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy.

Limit kredytowy

Forma płatności dostępna wyłącznie dla Partnerów Handlowych, którzy otrzymali od TECH-SYSTEM indywidualnie ustalony limit kredytowy, a więc możliwość składania zamówień z odroczonym terminem płatności.

Sklep internetowy Shoper.pl