Koszty Dostawy

Koszty i formy dostawy


Dostawa W sklepie internetowym eLED.pl oferujemy klika możliwości dostawy zakupionych produktów. O dobór odpowiedniej przesyłki, dba system informatyczny, który proponuje odpowiedni typ przesyłki w zależności od wartości zamówienia, wagi czy też przesyłki gabarytowej.

Każdy z produktów posiada informację o przybliżonym terminie wysyłki, który zaczyna obowiązywać w momencie otrzymania potwierdzenia zamówienia. Składając zamówienie z kilku produktów należy uwzględnić najdłuższy z terminów wysyłki. Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 12, realizowane będą następnego dnia roboczego. W przypadku płatności przelewem za datę potwierdzenia przyjmuje się wpływ zapłaty na konto sklepu.

Aby sprawdzić koszt dostawy Twojego zamówienia, umieść w koszyku wszystkie produkty, które chcesz zakupić, a następnie wybierz sposób dostawy oraz formę płatności – koszty dostawy zostanie automatycznie obliczony i wyświetlony na ekranie. Koszty dostawy w zależności od sposobu płatności oraz formy przedstawiają także poniższe tabele.


Firma kurierska GLS

Cena przesyłki uzależniona jest od wyboru formy płatności. Poniższe ceny dotyczą przesyłek kurierskich realizowanych na terytorium Polski i doręczane są zgodnie z Regulamin Świadczenia Usług przez General Logistics Systems Poland Spółka z o.o. , dostępnym pod adresem https://gls-group.eu/PL/pl/regulamin.

Sposób płatności Koszt dostawy Bezpłatna dostawa
Przedpłata na konto bankowe 16,50 zł brutto powyżej  800 zł brutto
Płatność przy odbiorze (pobranie) 19,90 zł brutto powyżej  800 zł brutto


Firma kurierska GLS - przesyłki dłużycowe (dostawa profili aluminiowych LED)

Forma dostawy obowiązuje wyłącznie przy zamówieniach, w których to znajdują się profile aluminiowe LED, które ze względu na format i niestandardowe długości nie mogą zostać nadane jako tradycyjna przesyłka. Cena przesyłki uzależniona jest od wyboru formy płatności. Poniższe ceny dotyczą przesyłek kurierskich realizowanych na terytorium Polski i doręczane są zgodnie z Regulamin Świadczenia Usług przez General Logistics Systems Poland Spółka z o.o. , dostępnym pod adresem https://gls-group.eu/PL/pl/regulamin.

Sposób płatności Koszt dostawy Bezpłatna dostawa
Przedpłata na konto bankowe 19,90 zł brutto powyżej 800 zł brutto
Płatność przy odbiorze (pobranie) 23,50 zł brutto powyżej 800 zł brutto


Poczta Polska - Pocztex Kurier 48h

Poniższe ceny dotyczą przesyłek pocztowych realizowanych na terytorium Polski i doręczane są zgodnie z Regulaminem Świadczenia Powszechnych Usług Pocztowych, dostępnym pod adresem http://www.poczta-polska.pl/.


Sposób płatności Koszt dostawy Bezpłatna dostawa
Przedpłata na konto bankowe 12,00 zł brutto powyżej 800 zł brutto


Przesyłki zagraniczne - WDT - Firma Kurierska GLS

Cena przesyłki uzależniona jest od kraju dostawy towaru. Koszty dostawy dotyczą przesyłek o maksymalnej wadze do 30kg. Przesyłki doręczane są zgodnie z Regulamin Świadczenia Usług przez General Logistics Systems Poland Spółka z o.o. , dostępnym pod adresem https://gls-group.eu/PL/pl/regulamin.

Kraj dostawy
Koszt dostawy
Czas doręczenia
Austria 145,14 zł brutto 2 dni
Belgia 132,54 zł brutto 3 dni
Czechy 115,35 zł brutto 2 dni
Francja (kontynent) 199,97 zł brutto 3-4 dni
Irlandia 211,88 zł brutto 4 dni
Niemcy 115,35 zł brutto 2 dni
Norwegia 492,00 zł brutto 4-7 dni (Odprawa celna)
Słowacja 116,68 zł brutto 2 dni
Szwecja 203,95 zł brutto 4-6 dni
Wielka Brytania 169,57 zł brutto 3-5 dni


Odbiór osobisty

Każdy zamówiony towar można odebrać osobiście w naszym biurze handlowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 16:00. Odbiór własny w naszym magazynie jest bezpłatny. Towar możliwy jest do odbioru po otrzymaniu stosownej informacji e-mailowej ze sklepu.


Gwarantowane bezpieczne opakowanie
Sklep internetowy Shoper.pl