Lampa elewacyjna LED ELLIPSE WALL - 9W 3000K 230V - grafitowa
Cena regularna:
185,73 zł
Cena regularna:
151,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa elewacyjna LED ELLIPSE WALL 9W 3000K przeznaczona jest m.in. do oświetlenia elewacji budynków, balkonów, altan a także jako oświetlenie wejścia lub numeru domu. Lampa elewacyjna LED o unikalnej i nowoczesnej budowie oraz niespotykanym wzornictwu zawiera wbudowane źródło światła w postaci diod LED renomowanego producenta OSRAM, o nominalnym strumieniu świetlnym 810 lumenów.
Aluminiowa konstrukcja lampy LED pokryta wysokiej jakości powłokami ochronno-dekoracyjnymi (firmy AkzoNobel) oraz wysoki stopień hermetyczności wynoszący IP54, sprawiają że oprawa jest praktycznie niezawodna.
W zestawie z oprawą elewacyjną dostarczane są również wkręty montażowe.
- Oprawa elewacyjna LED ELLIPSE WALL 9W
- Akcesoria montażowe
Parametry techniczne
| Typ lampy | elewacyjna / kinkiet |
| Styl | nowoczesny |
| Wbudowane źródło światła | tak |
| Rodzaj światła | diody LED SMD |
| Moc znamionowa | 9W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K |
| Nominalny strumień świetlny | 800 lm |
| Kolor lampy | ciemny grafit |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Materiał klosza | PC |
| Kierunek świecenia | góra |
| Nominalny kąt świecenia | 120 stopni |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA >80 |
| Wymiary | 200 x 67 x 112 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | 5901812466587 |
| Kod EAN | 5901812466587 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci