Sufitowa oprawa ozdobna LED SOREN L-SR - stała - szkło - Ciepła
Cena regularna:
29,47 zł
Cena regularna:
23,96 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sufitowa oprawa ozdobna SOREN L-SR - pojedyncze, kwadratowe oczko halogenowe przystosowane do montażu żarówek LED oraz żarówek halogenowych GU10/JDR (o średnicy 50mm). Punktowa oprawa wykonana została z wysokiej jakości szkła.
Dodatkowe boczne oświetlenie w barwie ciepłej zainstalowane w oprawie zapewnia nowoczesne wzornictwo i niespotykany do tej pory efekt świetlny. Żadne dodatkowe akcesoria nie są wymagane.Nowoczesne wzornictwo a także elegancki wygląd sprawia że prezentowana oprawa stwarza idealne wykończenie dla każdego wnętrza. Oprawa sufitowa dzięki równomiernemu rozmieszczeniu podnosi walory estetyczne pomieszczenia i nadaje wyjątkowy charakter. Oczka punktowe znajdują szerokie zastosowanie w kompleksowym oświetleniu budynków mieszkalnych, biur, obiektów handlowych oraz publicznych.
- Sufitowa oprawa SOREN L-SR
- Gniazdo przyłączeniowe GU10
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Moc znamionowa | max 20W / podświetlenie boczne LED 3,6W |
| Barwa i strumień świetlny podświetlenia bocznego | ciepła 210lm |
| Materiał wykonania | szkło/ stop metali nieżelaznych |
| Regulacja wertykalna źródła światła | brak (oprawa stała) |
| Rodzaj źródła światła | diody LED SMD + żarówka GU10 ( brak w zestawie) |
| Typ żarówki | GU10 |
| Gniazdo przyłączeniowe | w zestawie gniazdo GU10 |
| Otwór montażowy | fi 65-70 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Deklaracje/Certyfikaty | CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | 24413 |
| Kod EAN | 5905339244130 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci