Czujnik obecności do oświetlenia LED 5.8GHz - 5-24V DC 3A - Skydance - E1-M(D)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik obecności E1-M(D) to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o efektywnym sterowaniu oświetleniem LED (np. taśma LED). Czujnik obecności E1-M(D) Wyposażony został w mikrofalowy czujnik wykrywania ruchu o częstotliwości 5,8 GHz, który jest w stanie precyzyjnie wykryć obecność człowieka, nawet przez niemetaliczne powierzchnie, takie jak drewno, plastik czy akryl. Czujnik obecności E1-M(D) pozwala na automatyczne włączanie oświetlenia LED w momencie wykrycia ruchu i jego wyłączanie po ustalonym czasie opóźnienia, kiedy ruch ustanie. Posiada możliwość elastycznego dostosowania działania sensora poprzez wybór jednego z pięciu poziomów opóźnionego wyłączenia światła (od 10 do 300 sekund) oraz czterech poziomów odległości detekcji (od 0,5 do 5 metrów). Kąt wykrywania wynosi 120°, co zapewnia szeroki obszar monitorowania.
Cechy czujnika obecności - E1-M(D)
- Działa jako czujnik obecności
- Dedykowany dla oświetlenia monochromatycznego LED
- Zasilany stałym napięciem o wartości 5-24V
- Wykorzystuje fale mikrofalowe o częstotliwości 5.8Mhz
- Regulacja czasu wyłączania światła LED - 10s /30s /60s /180s/ 300s
- Zakres wykrywania obecności - 0,5m / 1,5m/ 3m/ 5m
- Odległość wykrywania sensora obecności od 0,5m do 5m
- Kąt wykrywania sensora wynosi 120 stopni
- Częstotliwość PWM na poziomie 2000Hz
- Wbudowana dioda sygnalizacyjna
- Posiada złącza typu DC służące do podłączenia
- Zaimplementowane zabezpieczenie odwróconej polaryzacji
- Temperatura pracy wynosząca -20 do 55 stopni.
- Ultracienka budowa czujnika obecności 7mm
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- Przeznaczony do oświetlania szafek, klatek schodowych, korytarzy i innych
- 5 letnia gwarancja


Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ włącznika | obecności |
| Napięcie zasilania | 5-24V DC |
| Maksymalna obciążalność prądowa | 3A |
| Maksymalna moc wyjściowa | 15-72W |
| Tryb pracy | stały (włącz/wyłącz) + podtrzymanie czasowe (od 10 s do 300s) |
| Sposób detekcji - rodzaj załączania | MW (wykrywanie zmian sygnału wysokiej częstotliwości) |
| Zakres detekcji | od 0,5m do 5m |
| Zastosowanie | do wewnątrz pomieszczeń |
| Przeznaczenie | do załączania/wyłączania instalacji LED |
| Wbudowana dioda | tak (sygnalizacja stanu czuwania) |
| Zachowanie po odłączeniu zasilania zewnętrznego | załączenie oświetlenia |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary (długość/szerokość/wysokość) | fi 52mm x 7mm |
| Montaż | za pomocą taśmy dwustronnie klejącej |
| Zakończenie przewodów | złącza DC (wtyk/gniazdo) |
| Kolor | biały |
| Deklaracje | CE, RoHS |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | E1-M(D) |
| Kod EAN | 5903271051397 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci