Dopuszkowy naścienny czujnik ruchu 230V (180°) 1200W - mikrofalowy - VT-8084
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dopuszkowy naścienny mikrofalowy czujnik ruchu VT-8084 to urządzenie służące do sterowania oświetleniem w szczególności w korytarzach, klatkach schodowych oraz przejściach. Model tego czujnika montowany w miejsce tradycyjnego włącznika światła. Front czujnika mikrofalowego wykonany został z eleganckiego szkła akrylowego - na froncie zamontowana została również dioda LED do sygnalizacji pracy.
Czujnik posiada kąt detekcji 180° oraz możliwość regulacji czasu pracy od 10 sek. do 12 min, regulację czułości na światło oraz regulację zasięgu 5-15mb. Posiada także możliwość wyboru trzech trybów pracy, poprzez przełącznik znajdujący się pod obudową (dostępne tryby: oświetlenie stale wyłączone / oświetlenie załączane przy pojawieniu się ruchu / oświetlenie stale załączone).
- Wykorzystanie technologii mikrofalowej 5.8GHz
- Kąt wykrywania 180st.
- Regulacja czasu pracy od 10s do 12 min
- Na obudowie zamontowana dioda sygnalizująca pracę
- Obciążenie do 1200W (oświetlenie halogenowe) oraz 300W (oświetlenie LED)
- Wysokość montażu od 1m do 1,8 m
- Regulacja czułości zmierzchowej
- Regulacja zasięgu działania
- Montaż w tradycyjnej puszce fi60
- Kompaktowa obudowa
- Front wykonany z szkła akrylowego
- Trzy tryby pracy
- Prosta obsługa
- Niezawodność w działaniu
- Trzy parametry regulacji czujnika
Parametry techniczne
| Zasilanie znamionowe | 220-240V AC |
| Częstotliwość znamionowa | 50/60Hz |
| Typ czujnika | MW (wykrywanie zmian sygnału wysokiej czestotliwości) |
| Obciążenie znamionowe | 1200W (oświetlenie halogenowe) 300W (oświetlenie LED) |
| Zużycie prądu | max. 0,9W |
| Regulacja czasu pracy | tak - 10s (+/- 3s) do 12min (+/- 1min) |
| Regulacja natężenia zmierzchowego | tak - 3 - 2000lx |
| Odległość wykrywania | od 5 do 15m |
| Zakres wykrywania | 180° |
| Prędkość wykrywania ruchu | 0,6 - 1,5m/s |
| Moc sygnału | <0.2mW |
| Wysokość instalacyjna | 1.0m - 1.8m |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C do +40°C |
| Wymiary | 95mm x 95mm x 32mm (dł. szer. wys.) |
| Certyfikaty / Deklaracje | CE / RoHS |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | SKU 15031 |
| Kod EAN | 3800157641289 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci