Dopuszkowy naścienny czujnik ruchu 230V (190°) 500W - CR-16 - biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dopuszkowy naścienny czujnik ruchu CR-16 to urządzenie służące do sterowania oświetleniem w szczególności w korytarzach, klatkach schodowych oraz przejściach. Model tego czujnika montowany w miejsce tradycyjnego włącznika światła. Co ważne do prawidłowej pracy wymaga podłączenia tylko przewodu fazowego (L) oraz przewodu wyjściowego do oświetlenia. Nie wymaga on przewodu neutralnego (N). Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania czujnik można w zasadzie zastąpić 1:1 z tradycyjnym przełącznikiem naściennym.
Czujnik ruchu wyposażony jest w soczewkę o kącie 190° oraz możliwość regulacji czasu pracy od 10 sek. do 7 min, regulację czułości na światło oraz regulację zasięgu 4-9mb.
Posiada także możliwość wyboru trzech trybów pracy, poprzez przełącznik znajdujący się pod obudową (dostępne tryby: oświetlenie stale wyłączone / oświetlenie załączane przy pojawieniu się ruchu / oświetlenie stale załączone).
- Kąt wykrywania 190°
- Regulacja czasu pracy od 10s do 7 min
- Obciążenie do 500 W (żarówki) oraz 200W (świetlówki energooszczędne)
- Wysokość montażu od 1m do 1,8 m
- Regulacja czułości zmierzchowej
- Regulacja zasięgu działania
- Montaż w tradycyjnej puszce fi60
- Nie wymaga podłączania przewodu neutralnego (N)
- Kompaktowa obudowa
- Trzy tryby pracy
- Prosta obsługa
- Niezawodność w działaniu
- Trzy parametry regulacji czujnika
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Zasilanie znamionowe | 220-240V AC |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ czujnika | PIR (wykrywanie ciepła wypromieniowanego w paśmie podczerwieni) |
| Obciążenie znamionowe | 500W (oświetlenie halogenowe) 200W (oświetlenie LED) |
| Zużycie prądu | max. 0,5W |
| Regulacja czasu pracy | tak - 10s - 7min |
| Regulacja natężenia zmierzchowego | tak - 3 - 2000lx |
| Odległość wykrywania | od 4 do 9m |
| Zakres wykrywania | 190° |
| Prędkość wykrywania ruchu | 0,6 - 1,5m/s |
| Wysokość instalacyjna | 1.0m - 1.8m |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C do +40°C |
| Certyfikaty / Deklaracje | CE / RoHS |
| Kod EAN | 5902801002533 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci