Girlanda ogrodowa 5mb z 10 żarówkami dekoracyjnymi LED - E27 G125 3W - zestaw
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Girlanda ogrodowa LED to jeden produkt o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Girlanda świetlna może stanowić zarówno dekorację przydomowej altany, ogródka czy tarasu, ale także idealnie sprawdzi się w roli dekoracji większych przestrzeni takich jak aleje czy miejskie deptaki. Perfekcyjnie odnajdzie się również w roli dekoracji i oświetlenia wesel plenerowych, festiwali czy sal bankietowych.
Girlanda wykonana z wysokiej jakości przewodu gumowego o długości 5 metrów z 10 żarówkami dekoracyjnymi LED E27 G125 3W w komplecie. Cechują się solidną konstrukcją oraz wysoką szczelnością (klasa ochronna IP44). Girlanda do żarówek zaopatrzona została w dodatkowe gniazdo pozwalające na łączenie szeregowo kolejnych sznurów świetlnych, co pozwala na dopasowanie długości do panujących potrzeb a ponadto zasilanie z jednego miejsca.
- Możliwość tworzenia unikatowych iluminacji
- Doskonale nadaje się do ogrodów, deptaków
- Niskie zużycie energii
- Odporność na zmienne warunki atmosferyczne
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 10 x 3W |
| Źródło światła | żarówki LED E27 G125 3W ( w zestawie) |
| Nominalny strumień świetlny dla 1 żarówki LED | 40 lm |
| Ilość żarówek w zestawie | 10 sztuk |
| Możliwość łączenia zestawów | tak (gniazdo końcowe) |
| Długość girlandy | 5 metrów |
| Długość przewodu zasilającego | +/- 35 cm |
| Odstępy pomiędzy gniazdami E27 | +/- 50,0 cm |
| Długość zwisu | 12 cm |
| Kolor przewodu | czarny |
| Uchwyt mocujący oprawki E27 | tak |
| Żarówki przeznaczone do ściemniania | nie |
| Typ diod | Filament (COG) |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | ≤15 000 |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | -20° - +45° |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | ED00010073 |
| Kod EAN | 5903271054527 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci