Gniazdo elektryczne 16A 230V - SG-230s - czarny - Sinum
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gniazdo elektryczne 16A 230V - SG-230s - czarny - Sinum, to gotowe pojedyncze gniazdko elektryczne typu schuko, umożliwiające doprowadzenie energii elektrycznej do podłączonego odbiornika, zapewniając tym samym dostęp do sieci elektrycznej dla urządzenia przeznaczonego na napięcie 230VAC. Maksymalna obciążalność gniazda elektrycznego wynosi 16A. Gniazdo elektryczne SG-230s przeznaczone jest do bezpośredniego montażu w puszkę elektryczną fi60. Urządzenie zostało zaprojektowane jako dopełnienie serii szklanych włączników dotykowych Sinum, pozwalając na zachowanie jednolitej estetyki we wszystkich pomieszczeniach.
Cechy gniazdka elektrycznego SG-230
- Zaprojektowany jako dopełnienie serii szklanych włączników Sinum
- Gniazdo elektryczne typu schuko
- Zapewnia dostęp do energii elektrycznej
- Zasilanie napięciem 230V
- Maksymalne natężenie prądu 16A
- Łatwy montaż i podłączenie
- Wytrzymałe zaciski śrubowe
- Wysoka jakość wykonania
- Polski produkt
- Kolor czarny
Parametry techniczne
| Producent | Tech Sterowniki |
| Seria | Sinum |
| Typ | gniazdo elektryczne |
| Zasilanie | 230V AC |
| Przeznaczenie | do zasilania urządzeń elektrycznych |
| Ilość gniazd | 1 |
| Maksymalne obciążenie | 16A |
| Temperatura pracy | 5 ÷ 50°C |
| Wymiary (szerokość /wysokość /głębokość) | 85 mm x 85 mm x 38 mm |
| Montaż | podtynkowy |
| Kolor | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | WG.23.0244 |
| Kod EAN | 5902479667751 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci