Gniazdo elektryczne do ramki 16A 230V - FF-230s - czarny - Sinum
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gniazdo elektryczne do ramki 16A 230V - FF-230s - czarny - Sinum, to gotowe pojedyncze gniazdko elektryczne typu schuko, umożliwiające doprowadzenie energii elektrycznej do podłączonego odbiornika, zapewniając tym samym dostęp do sieci elektrycznej dla urządzenia przeznaczonego na napięcie 230VAC. Maksymalna obciążalność gniazda elektrycznego wynosi 16A. Gniazdo elektryczne do ramki FF-230s przeznaczone zostało do szklanej ramki Sinum montowanej do puszki fi60. Urządzenie zostało zaprojektowane jako dopełnienie serii szklanych włączników dotykowych Sinum, pozwalając na zachowanie jednolitej estetyki we wszystkich pomieszczeniach.
Cechy gniazdka elektrycznego do ramki FF-230s
- Zaprojektowany jako dopełnienie serii szklanych włączników Sinum
- Gniazdo elektryczne typu schuko
- Zapewnia dostęp do energii elektrycznej
- Zasilanie napięciem 230V
- Maksymalne natężenie prądu 16A
- Łatwy montaż i podłączenie
- Wytrzymałe zaciski śrubowe
- Wysoka jakość wykonania
- Montaż do szklanej ramki Sinum (brak w zestawie)
- Polski produkt
- Kolor czarny
Szklana ramka nie wchodzi w skład zestawu, należy ją zakupić osobno.
Patrz "Produkty Powiązane"
Parametry techniczne
| Producent | Tech Sterowniki |
| Seria | Sinum |
| Typ | gniazdo elektryczne do ramki |
| Zasilanie | 230V AC |
| Przeznaczenie | do zasilania urządzeń elektrycznych |
| Ilość gniazd | 1 |
| Maksymalne obciążenie | 16A |
| Temperatura pracy | 5 ÷ 50°C |
| Wymiary (szerokość /wysokość /głębokość) | 55mm x 55mm x 51mm |
| Montaż | do ramki szklanej (podtynkowo) |
| Kolor | czarny |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kod producenta | WG.23.0239 |
| Kod EAN | 5902479667836 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci