Hermetyczna oprawa liniowa LED 36W 120cm - VT-80120
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hermetyczna oprawa liniowa LED 36W 120cm - VT-80120 - z wbudowanym źródłem światła w postaci wysokowydajnych diod SMD LED, pozwalających na spore oszczędności. Oprawa LED zaprojektowana z myślą o wysokiej niezawodności jak i trwałości produktu. Budowa oprawy zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła, maksymalną wydajność a także minimalny efekt olśnienia.
Charakterystyczną cechą oprawy liniowej LED jest łatwość jej montażu, wyposażona w metalowe uchwyty oraz mufy przyłączeniowe z obu stron oprawy, zapewnia łatwą instalację i trwałość. Dodatkowo oprawa posiada stopień hermetyczności IP65 - pełna ochrona przed wodą, kurzem i korozją, co pozwala zarówno na montaż wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.
Przedstawiony model nadaje się do zastosowań przemysłowych, parkingów, garaży, doków magazynowych, warsztatów itp..
Główne cechy hermetycznej oprawy LED - VT-80120:
- Prosta budowa
- Możliwość łączenia opraw
- Łatwość instalacji i użytkowania
- Doskonałe odprowadzenie ciepła
- Wysoka wydajność świetlna 105lm/W
- Całkowita ochrona przed wodą, kurzem i korozją (IP65)
- 2 lata gwarancji
Dostępne temperatury barwowe:
- SKU 23083 - neutralna 4000K
- SKU 23084 - zimna 6500K
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Moc znamionowa | 36W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | do wyboru (neutralna 4000K lub zimna 6500K) |
| Znamionowy strumień świetlny | 3900 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 120° |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.7 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Możliwość łączenia | tak |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA > 80 |
| Lampa jest przeznaczona do ściemniania | nie |
| Zużycie energii | 36kWh/1000h |
| Sposób montażu | natynkowy ( za pomocą uchwytów będących w zestawie) |
| Materiał obudowy | PC |
| Kolor oprawy | biały |
| Zastosowanie | wewnątrz i na zewnątrz |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Czas rozświetlania (60% / 90 %) | <2s |
| Znamionowa trwałość lampy | 25000h |
| Wymagana temperatura eksploatacji | od -20 do +40 °C |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary oprawy | 1200 x 59 x 47mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 23083 |
| Kod EAN | 3800170210400 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci