Klosz Basic "C10" mleczny do profili PHIL53/PHIL.v2/PHIL WPUST/PHIL.v2 WPUST/LOWI - 3mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz C10 BASIC to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosz zatrzaskowy stosowany jest w przypadkach gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku. Klosza nie trzeba wsuwać - wystarczy go tylko wcisnąć, nawet w przypadku już wcześniejszego montażu profilu we wnęce. Zalety tego produktu doceni każdy instalator, który ceni swój czas a zarazem satysfakcję klienta. Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego, takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła.
Dla większości profili do taśm LED zostały dobrane kompatybilne klosze, które pozwalają na jeszcze lepszą ochronę źródła światła LED, poprawiając jej estetykę a także pomagając zaplanować świadomy wybór efektu świetlnego. Osłony do korytek LED różnią się stopniem transparentności pochłaniających w większym lub mniejszym stopniu ilość emitowanego światła.
- Wygodny montaż dzięki dużej elastyczności
- Materiał wykonania - szkło akrylowe (PMMA)
- Odporność tworzywa na promieniowanie UV i zarysowania
Parametry techniczne
| Model klosza | "C10" basic mleczny |
| Rodzaj | mleczny |
| Długość | 300 cm |
| Kompatybilny profil | PHIL53, PHIL.v2, LOWI, PHIL WPUST, PHIL.v2 WPUST |
| Temperatura stosowania | -20°C do +70°C |
| Materiał | PMMA |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 6 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Certyfikat na palność | tak (wg. PN-EN 60695-2-11) |
| Kod producenta | P2001538 |
| Kod EAN | 5901597218104 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci