Klosz Pro "C10" UGR <19 do profili PHIL53/PHIL.v2/PHIL WPUST/PHIL.v2 WPUST/LOWI - 4mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz C10 PRO to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosz zatrzaskowy stosowany jest w przypadkach gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku. Klosza nie trzeba wsuwać - wystarczy go tylko wcisnąć, nawet w przypadku już wcześniejszego montażu profilu we wnęce. Zalety tego produktu doceni każdy instalator, który ceni swój czas a zarazem satysfakcję klienta. Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego, takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła. Klosz posiada wartość wskaźnika olśnienia przykrego UGR<19, co pozwoli na ograniczenie zmęczenia wzroku oraz oślepienia.
Dla większości profili do taśm LED zostały dobrane kompatybilne klosze, które pozwalają na jeszcze lepszą ochronę źródła światła LED, poprawiając jej estetykę a także pomagając zaplanować świadomy wybór efektu świetlnego. Osłony do korytek LED różnią się stopniem transparentności pochłaniających w większym lub mniejszym stopniu ilość emitowanego światła.
- Wygodny montaż dzięki dużej elastyczności
- Materiał wykonania - poliwęglan (PC)
- Odporność tworzywa na promieniowanie UV i zarysowania
- Wskaźnik UGR<19
Parametry techniczne
| Model klosza | "C10" PRO |
| Rodzaj | transparentny |
| Długość | 400 cm |
| Kompatybilny profil | PHIL53, PHIL.v2, LOWI, PHIL WPUST, PHIL.v2 WPUST |
| Materiał | PC |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 6,6 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Certyfikat na palność | tak (wg. PN-EN 60695-2-11) |
| Kod producenta | P2001216 |
| Kod EAN | 5901597218074 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci