Klosz wsuwany "A" transparentny do profili aluminiowych LED - 2mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "A" to produkt którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu, oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Model klosza przystosowany do profilu aluminiowego LED z możliwością wsunięcia z boku bądź zatrzaśnięcie go poprzez gniazdo "slick" będące w profilu. Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła.
- Transparentność wynosząca 95%
- Wygodny montaż dzięki dużej elastyczności
- Materiał wykonania - poliwęglan (PC)
- Odporność tworzywa na promieniowanie UV
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Parametry techniczne
| Model klosza | "A" wsuwany |
| Rodzaj | transparentny |
| Długość | 200 cm |
| Transparentność | 95% |
| Kompatybilny profil | BACK10, OMNI10, SKIRT10, SLIM8, SMART10, SMART-IN10, UP-MINI10, UP-TILE10 |
| Temperatura stosowania | -50°C do +100°C |
| Materiał | PC |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 0,8 mm |
| Szerokość | 10 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +/-20 mm |
| Certyfikat na palność | tak (wg. PN-EN 60695-2-11) |
| Kod producenta | 89000716 |
| Kod EAN | 5901597232964 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
