Klosz zatrzaskowy "BENCO-5" pomarańczowy do profili aluminiowych LED - 1mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "BENCO-5" klik do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła. Klosz "BENCO-5" w swej budowie zawiera specjalną komorę, umożliwiającą montaż i uszczelnienie taśmy LED 3mm. Dzięki swojej elastyczności posiada on możliwość gięcia i może być montowany w profilach giętych. "BENCO-5" przeznaczony jest do zastosowań wewnętrznych, a montowany poprzez "wkliknięcie".
- Materiał wykonania - silikon
- Wymiary (wys. x szer.) - 9,3 mm x 5,6 mm
- Długość: 1 metr
- funkcja ostrzegawcza
- przestrzeń na taśmę LED 3mm
- możliwość gięcia
- wygodny montaż w profilach giętych, dzięki dużej elastyczności
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Model klosza | "BENCO-5" zatrzaskowy |
| Rodzaj | pomarańczowy |
| Długość | 100 cm |
| Kompatybilny profil | ROGER, STEKO-PLUS |
| Materiał | silikon |
| Wysokość | 9,3 mm |
| Szerokość | 5,6 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +/-1,5 mm |
| Kod producenta | B17002R_1 |
| Kod EAN | 5902280378129 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci