Klosz zatrzaskowy "C6" czarny do profili aluminiowych LED - 1mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "C6" to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego, takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła.
- Transparentność wynosząca 40%
- Wygodny montaż dzięki dużej elastyczności
- Materiał wykonania - szkło akrylowe (PMMA)
- Odporność tworzywa na promieniowanie UV
Parametry techniczne
| Model klosza | "C6" zatrzaskowy |
| Rodzaj | czarny |
| Długość | 100 cm |
| Transparentność | 40% |
| Kompatybilny profil | CORNER16.v2 |
| Temperatura stosowania | -20°C do +70°C |
| Materiał | PMMA |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 4,6 mm |
| Szerokość | 21,6 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +/-5 mm |
| Certyfikat na palność | tak (wg. PN-EN 60695-2-11) |
| Kod producenta | K9000841 |
| Kod EAN | 5901597298724 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci