Klosz zatrzaskowy "C9" IRM mleczny do profili aluminiowych LED - 1mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "C9" IRM klik to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosz zatrzaskowy stosowany jest w przypadkach, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku (np. w meblach). Klosza nie trzeba wsuwać - wystarczy go tylko wcisnąć, nawet w przypadku już wcześniejszego montażu profilu we wnęce.
Zalety tego produktu doceni każdy instalator, który ceni swój czas a zarazem satysfakcję klienta. Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła.
- Transparentność wynosząca 70%
- Wygodny montaż dzięki dużej elastyczności
- Cięcie klosza możliwe za pomocą nożyc
- Odporność tworzywa na promieniowanie UV
Parametry techniczne
| Model klosza | "C9" zatrzaskowy |
| Rodzaj | mleczny |
| Długość | 100 cm |
| Transparentność | 70% |
| Temperatura stosowania | -40°C do +90°C |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 4,3 mm |
| Szerokość | 30 mm |
| Certyfikat na palność | tak (wg. PN-EN 60695-2-11) |
| Kod producenta | V3000538 |
| Kod EAN | 5901597218227 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Bezpieczeństwo
Zaloguj się
Waluty
Producenci