Klosz zatrzaskowy "DHS" mleczny do profili aluminiowych LED - 3mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osłona "DHS" klik mleczna do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosz zatrzaskowy stosowany jest w przypadku, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnego klosza z boku (np. w meblach). Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego. Mleczna osłona "DHS" zapewnia równomierne rozproszenie światła w oprawach na poziomie 68%.
- Długość: 3mb
- Materiał wykonania: PC
- Transparentność: 68%
- Wymiary (wys. x szer.): 2 mm x 46,5 mm
- Kształt: płaski
- Odporność na promieniowanie UV
Parametry techniczne
| Model klosza | "DHS" zatrzaskowy |
| Rodzaj | mleczny |
| Długość | 300 cm |
| Transparentność | 68% |
| Kompatybilny profil | DES, GLADES, KIDES, OBIT |
| Materiał | PC |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 2 mm |
| Szerokość | 46,5 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +/-1,5 mm |
| Kod producenta | B17052M_3 |
| Kod EAN | 5902280309789 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci