Klosz zatrzaskowy "HR-21" mleczny do profili aluminiowych LED - 1mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "HR-21" klik mleczny do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosze zatrzaskowe stosowane są w przypadkach, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku (np. w meblach). Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła. Wzmocniona konstrukcja klosza po odpowiednim montażu pozwala na swobodne poruszanie się po nim oraz jego mycie bez narażania źródła światła na jakiekolwiek uszkodzenia.
- Transparentność wynosząca 55%
- Przeznaczony do profili LED z możliwością uzyskania szczelnej oprawy
- Materiał wykonania - PMMA
- Odporność na promieniowanie UV
- Zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne i nacisk
- Wymiary (wys. x szer.) - 15,4 mm x 21,4 mm
Parametry techniczne
| Model klosza | "HR-21" zatrzaskowy |
| Rodzaj | mleczny |
| Długość | 100 cm |
| Transparentność | 55% |
| Kompatybilny profil | HR-MAX, HR-OPTI |
| Materiał | PMMA |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 15,4 mm |
| Szerokość | 21,4 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +/-1,5 mm |
| Kod producenta | B17152F_1 |
| Kod EAN | 5902280343264 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci