Klosz zatrzaskowy "HS-22" mleczny do profilu aluminiowego LED - 1mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osłona "HS-22" klik mleczna do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, której podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosze zatrzaskowe stosowane są w przypadkach, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku (np. w meblach). Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła.
- Transparentność wynosząca 65%
- Materiał wykonania - PC
- Odporność na promieniowanie UV
- Wymiary (wys. x szer.) - 4 mm x 21,8 mm
Parametry techniczne
| Model klosza | "HS-22" zatrzaskowy |
| Rodzaj | mleczny |
| Długość | 100 cm |
| Transparentność | 65% |
| Kompatybilny profil | KOZUS, KOZUS-BD, DIPOK-US, DIPOKET, FASKO, GIZA, GIZA-DUO-LL, GIZA-LL, GIZA-LL-T, GIZA-LL-UST, GIZA-LL-ZMG, GLAZA-DUO, KIDES-DUO, KOZEL, KOZUS-CR, LARKO, LIPOD, LOC-30, LOKOM, OPAC-30, STEPUS, WERKIN |
| Materiał | PC |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 21,8 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +5 mm |
| Kod producenta | B17011F_1 |
| Kod EAN | 5906660787204 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci