Klosz zatrzaskowy "HSP-47" mikropryzma do profilu aluminiowego LED - 2mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "HSP-47" mikropryzma zatrzaskowy, przeznaczony do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego. Klosz "HSP-47" do stosowania wewnątrz pomieszczeń cechuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne i promienie UV oraz doskonałe rozproszenie światła. Klosze zatrzaskowe stosowane są w przypadkach, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku (np. w meblach).
- Transparentność wynosząca: 82%
- Długość: 2 metry
- Materiał wykonania: PC
- Kształt: płaski
- Wymiary (wys. x szer.) - 2mm x 46,5mm
- Odporność na promieniowanie UV
Parametry techniczne
| Model klosza | "HSP-47" zatrzaskowy |
| Rodzaj | mikropryzma |
| Długość | 200 cm |
| Transparentność | 82% |
| Kompatybilny profil | INTER-PLUS |
| Materiał | PC |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 2 mm |
| Szerokość | 46,5 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +5 mm |
| Kod producenta | B17181M_2 |
| Kod EAN | 5902280399872 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci