Klosz zatrzaskowy "KA-11R" mleczny do profilu aluminiowego LED - 3mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osłona "KA-11R" klik mleczna do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, której podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosze zatrzaskowe stosowane są w przypadkach, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku (np. w meblach). Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła.
- Transparentność wynosząca 62%
- Materiał wykonania - PC
- Odporność na promieniowanie UV
- Wymiary (wys. x szer.) - 7 mm x 13,1 mm
Parametry techniczne
| Model klosza | "KA-11R" zatrzaskowy |
| Rodzaj | mleczny |
| Długość | 300 cm |
| Transparentność | 62% |
| Materiał | PC |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 13,1 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +5 mm |
| Kod producenta | B17076F_3 |
| Kod EAN | 5902280310556 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci