Klosz zatrzaskowy "KIDES-DUO-33S" półprzezroczysty do profilu aluminiowego LED - 3mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "KIDES-DUO-33S" klik półprzezroczysty (szroniony) do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosze zatrzaskowe stosowane są w przypadkach, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku (np. w meblach). Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego - rozpraszanie lub pochłanianie światła. Sztywna osłona do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, montowana poprzez "wkliknięcie" nie jest przeznaczona do gięcia i odkształcania.
- Osłona uszczelniająca
- Wymiary (wys. x szer.) - 23 mm x 37 mm
- Transparentność wynosząca - 84%
- Długość - 3 metry
- Materiał wykonania - PMMA
- Odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne
Parametry techniczne
| Model klosza | "KIDES-DUO-33S" zatrzaskowy |
| Rodzaj | półprzezroczysty |
| Długość | 300 cm |
| Transparentność | 84% |
| Kompatybilny profil | KIDES-DUO |
| Materiał | PMMA |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 23 mm |
| Szerokość | 37 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +5 mm |
| Kod producenta | B17131T_3 |
| Kod EAN | 5902280308300 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci