Klosz zatrzaskowy "KOPROMA-19R" mleczny do profilu aluminiowego LED - 3mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "KOPROMA-19R" mleczny zatrzaskowy, przeznaczony do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego. Klosz "KOPROMA-19R" wykonany z tworzywa PC, o zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne cechuje doskonałe rozproszenie światła. Klosze zatrzaskowe stosowane są w przypadkach, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku (np. w meblach).
Sztywna osłona "KOPROMA-19R" montowana poprzez "wkliknięcie" nie jest przeznaczona do gięcia i odkształcania.
- Transparentność wynosząca 71%
- Długość: 3 metry
- Materiał wykonania - PC
- Kształt: półokrągły
- Szerokość: 19,1 mm
- Wysoka odporność na warunki atmosferyczne
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Model klosza | "KOPROMA-19R" zatrzaskowy |
| Rodzaj | mleczny |
| Długość | 300 cm |
| Transparentność | 71% |
| Kompatybilny profil | KOPROMA |
| Materiał | PC |
| Odporność na UV | tak |
| Szerokość | 19,1 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +5 mm |
| Kod producenta | B17211F_3 |
| Kod EAN | 5902280399377 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci