Klosz zatrzaskowy "LIGER-16" satynowy do profilu aluminiowego LED - 1mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "LIGER-16" klik satynowy do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosze zatrzaskowe stosowane są w przypadkach, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku (np. w meblach). Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła.
- Transparentność wynosząca 66%
- Wygodny montaż dzięki dużej elastyczności
- Materiał wykonania - PC
- Wymiary (wys. x szer.) - 4 mm x 16,9 mm
Parametry techniczne
| Model klosza | "LIGER-16" zatrzaskowy |
| Rodzaj | satynowy |
| Długość | 100 cm |
| Transparentność | 66% |
| Kompatybilny profil | SILER |
| Materiał | PC |
| Wysokość | 4 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +/-1,5 mm |
| Kod producenta | B17039S_1 |
| Kod EAN | 5902280310921 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci