Klosz zatrzaskowy "LIGER-25" satynowy do profilu aluminiowego LED - 3mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "LIGER-25" klik satynowy do profili aluminiowych LED marki KLUŚ to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Klosze zatrzaskowe stosowane są w przypadkach, gdy nie posiadamy miejsca na wsunięcie tradycyjnych kloszy z boku (np. w meblach). Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego takiego jak jego rozproszenie czy pochłanianie światła.
- Transparentność wynosząca 62%
- Wygodny montaż dzięki dużej elastyczności
- Materiał wykonania - PC
- Wymiary (wys. x szer.) - 4 mm x 25,6 mm
Parametry techniczne
| Model klosza | "LIGER-25" zatrzaskowy |
| Rodzaj | satynowy |
| Długość | 300 cm |
| Transparentność | 62% |
| Kompatybilny profil | 3035, 3035-O |
| Materiał | PC |
| Wysokość | 4 mm |
| Szerokość | 25,6 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +5 mm |
| Kod producenta | B17141S_3 |
| Kod EAN | 5902280310457 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci