Klosz zatrzaskowy "PIKO-7T" satynowy do profilu aluminiowego LED - 3mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz "PIKO-7T" satynowy do profili aluminiowych LED marki KLUŚ, to produkt, którego podstawową funkcją jest estetyczne zamknięcie profilu oraz zabezpieczenie go przed czynnikami zewnętrznymi. Racjonalny dobór klosza o odpowiedniej transparentności pozwala na uzyskanie oczekiwanego efektu świetlnego. Montowany "na klik" klosz "PIKO-7T" cechuje doskonałe rozproszenie światła. Dedykowany do profilu aluminiowego LED PIKO-KZ zatrzaskowy klosz PIKO-7T o trójkątnym kształcie, tworzy jednolity, świecący narożnik zewnętrzny, jednocześnie zapewniając wysoką odporność na uderzenia oraz na promieniowanie UV.
- Transparentność wynosząca: 71%
- Trójkątny kształt
- Materiał wykonania - PMMA
- Wymiary (wys. x szer.) - 8,6mm x 10,5mm
- Wygodny montaż dzięki dużej elastyczności
- Wysoka odporność na promieniowanie UV
Parametry techniczne
| Model klosza | "PIKO-7T" - zatrzaskowy |
| Rodzaj | satynowy |
| Długość | 300 cm |
| Transparentność | 71% |
| Kompatybilny profil | PIKO-KZ |
| Materiał | PMMA |
| Odporność na UV | tak |
| Wysokość | 8,6 mm |
| Szerokość | 10,5 mm |
| Standardowa tolerancja długości | +/-1,5 mm |
| Kod producenta | B17213S_3 |
| Kod EAN | 5906660781776 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci