Kurtyna świetlna LED - 1000 LED 2.5x9mb IP65 - niebieskie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kurtyna świetlna LED do zastosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz z kolekcji złotej z 1000 diodami LED o wymiarach 2,5x9mb. Kurtyny LED znajdują zastosowanie szczególnie do ozdabiania elewacji, okien, balkonów, tarasów, dachów oraz aranżacji wewnętrznej i zewnętrznej.
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości diod LED kurtyny świetlne LED cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Zakończone są hermetycznym gniazdem 230V dzięki czemu istnieje możliwość podłączenia do 1 zestawu.
Dzięki wysokiej jakości diod posiadają duży kąt świecenia. Lampki można stosować w niskich temperaturach i przy dużej wilgotności powietrza. Dzięki zastosowaniu technologii LED dają one znikomą emisję ciepła.
- Kolekcja złota - do zastosowania na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń
- Wymiary: 2,5x9mb
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Możliwość łączenia kurtyn LED (do 1 zestawu)
- Biały przewód OW
- Klasa szczelności IP65
- 24 miesiące gwarancji
Parametry techniczne
| Zastosowanie | na zewnątrz (kolekcja złota - profesjonalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 1000 |
| Długość sznura | 2,5mb |
| Długość zwisów pionowych | 9mb |
| Ilość zwisów pionowych | 20 szt. |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 mb |
| Odstęp między diodami LED | 12,5cm |
| Kolor świecenia | niebieski |
| Świecenie | stałe |
| Moc znamionowa (W) | 92W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Możliwość łączenia (na jednym kablu zasilającym) | do 1 zestawu |
| Kolor osłony przewodu | biały |
| Materiał osłony przewodu | OW |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 3mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-PLCL2,5X9,0-BLU-W |
| Kod EAN | 5902811502436 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci