Kurtyna świetlna LED - 240 LED 5x0.5mb IP65 biały przewód - BIAŁA CIEPŁA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości komponentów lampki LED cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Oświetlenie świąteczne LED z możliwością łączenia do 5 kompletów ( zaopatrzone w hermetyczne gniazdo umożliwiające swobodne łącznie).
Prezentowane kurtynki świąteczne LED dzięki wysokiej klasie hermetyczności (IP67) z powodzeniem poradzą sobie przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich jak niska temperatura czy duża wilgotności powietrza.
Cechy kurtyny świetlnej LED:
- Profesjonalna kolekcja złota - dedykowana do zastosowania zewnętrznego
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Długość zwisów pionowych 0.5mb
- Możliwość łączenia ze sobą zestawów (do 5 sztuk)
- Wysokiej jakości komponenty
- Wysoka klasa szczelności IP67
- Przewód wykonany z grubej gumy
- 24 miesiące gwarancji
W zestawie brak przewodu zasilającego, należy zakupić go osobno -> (patrz produkty powiązane).
W przypadku łączenia kompletów wystarczy zakupić jeden przewód zasilający.
Parametry techniczne
| Zastosowanie | na zewnątrz (kolekcja złota - profesjonalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 240 |
| Długość sznura | 5 mb |
| Długość zwisów pionowych | 0.5mb |
| Ilość zwisów pionowych | 48 szt. |
| Przewód zasilający | brak w zestawie ( do zakupu osobno - patrz produkty powiązane) |
| Odstęp między diodami LED | 10cm |
| Odstęp między sznurami LED | 10cm |
| Kolor świecenia | biały ciepły |
| Świecenie | stałe |
| Moc znamionowa (W) | 18.4W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Możliwość łączenia (na jednym kablu zasilającym) | do 5 zestawów |
| Kolor osłony przewodu | biały |
| Materiał osłony przewodu | guma |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 3.2mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-PLCL5X0,5-WW-W-NPC |
| Kod EAN | 5902811511407 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci