Kurtyna świetlna LED - 600 LED 2.5x3mb IP65 czarny przewód - BIAŁA CIEPŁA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poprzez zastosowanie wysokiej jakości komponentów lampki LED cechują się znikomym poborem mocy oraz długą żywotnością. Oświetlenie świąteczne LED z możliwością łączenia do 4 kompletów ( zaopatrzone w hermetyczne gniazdo umożliwiające swobodne łącznie).
Prezentowane kurtynki świąteczne LED dzięki wysokiej klasie hermetyczności (IP65) z powodzeniem poradzą sobie przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich jak niska temperatura czy duża wilgotności powietrza.
Cechy kurtyny świetlnej LED:
- Profesjonalna kolekcja złota - dedykowana do zastosowania zewnętrznego
- Niski pobór mocy dzięki zastosowaniu diod LED
- Długość zwisów pionowych 3mb
- Możliwość łączenia ze sobą zestawów (do 4 sztuk)
- Wysokiej jakości komponenty
- Wysoka klasa szczelności IP65
- Przewód wykonany z grubej gumy
- 24 miesiące gwarancji
W zestawie brak przewodu zasilającego, należy zakupić go osobno -> (patrz produkty powiązane).
W przypadku łączenia kompletów wystarczy zakupić jeden przewód zasilający.
Parametry techniczne
| Zastosowanie | na zewnątrz (kolekcja złota - profesjonalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 600 |
| Długość sznura | 2,5mb |
| Długość zwisów pionowych | 3mb |
| Ilość zwisów pionowych | 20 szt. |
| Przewód zasilający | brak w zestawie ( do zakupu osobno - patrz produkty powiązane) |
| Odstęp między diodami LED | 10cm |
| Odstęp między sznurami LED | 12,5cm |
| Kolor świecenia | biały ciepły |
| Świecenie | stałe |
| Moc znamionowa (W) | 92W |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Możliwość łączenia (na jednym kablu zasilającym) | do 4 zestawów |
| Kolor osłony przewodu | ciemny |
| Materiał osłony przewodu | guma |
| Średnica przewodu z osłoną | +/- 3.2mm |
| Gniazdo końcowe | złączka skręcana |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-PLCL2,5X3,0-WW-BL-NPC |
| Kod EAN | 5902811511308 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci